Twilight rpg FORKS WA
Добре дошли в Twilight-Rpg. Тук ви чакат много тайни и интересни преживявания.
Потопете се в света на Twilight Rpg и станете част от нас. Wink

Twilight rpg FORKS WA
Добре дошли в Twilight-Rpg. Тук ви чакат много тайни и интересни преживявания.
Потопете се в света на Twilight Rpg и станете част от нас. Wink

Twilight rpg FORKS WA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Twilight rpg FORKS WA
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
НАМЕРЕТЕ НИ ВЪВ ФЕЙСБУК!
Героите на вампирите - Page 2 Facebookicongrunge
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
Latest topics
» Търся си другарче за РП...
Героите на вампирите - Page 2 EmptyВто Яну 08, 2013 12:04 am by Тереза Волтури

» Игра на думи
Героите на вампирите - Page 2 EmptyВто Юли 03, 2012 6:25 pm by alinka__1

» Размяна на банери
Героите на вампирите - Page 2 EmptyВто Яну 31, 2012 2:53 pm by Валъри

» Какво слушате в момента?
Героите на вампирите - Page 2 EmptyСря Авг 31, 2011 9:16 am by Тереза Волтури

» Героите на върколаците
Героите на вампирите - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 7:47 am by Стивън Хейл

» Търся си гадже...
Героите на вампирите - Page 2 EmptyЧет Юли 07, 2011 8:29 am by richard98

» Героите на хората
Героите на вампирите - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 7:01 am by Хана

» Героите на вампирите
Героите на вампирите - Page 2 EmptyПон Юни 20, 2011 1:21 am by Kатерина Петрова

» Градчето
Героите на вампирите - Page 2 EmptyЧет Май 12, 2011 8:28 am by Тереза Волтури

Top posters
Тобиас МакГраван
Героите на вампирите - Page 2 I_vote_lcapГероите на вампирите - Page 2 I_voting_barГероите на вампирите - Page 2 I_vote_rcap 
Изабела Кълън
Героите на вампирите - Page 2 I_vote_lcapГероите на вампирите - Page 2 I_voting_barГероите на вампирите - Page 2 I_vote_rcap 
Самър Съни
Героите на вампирите - Page 2 I_vote_lcapГероите на вампирите - Page 2 I_voting_barГероите на вампирите - Page 2 I_vote_rcap 
Блеър Ууп
Героите на вампирите - Page 2 I_vote_lcapГероите на вампирите - Page 2 I_voting_barГероите на вампирите - Page 2 I_vote_rcap 
Марк Стоун
Героите на вампирите - Page 2 I_vote_lcapГероите на вампирите - Page 2 I_voting_barГероите на вампирите - Page 2 I_vote_rcap 
Джейкъб Блак
Героите на вампирите - Page 2 I_vote_lcapГероите на вампирите - Page 2 I_voting_barГероите на вампирите - Page 2 I_vote_rcap 
Елена Волтури
Героите на вампирите - Page 2 I_vote_lcapГероите на вампирите - Page 2 I_voting_barГероите на вампирите - Page 2 I_vote_rcap 
Nicole Salvator
Героите на вампирите - Page 2 I_vote_lcapГероите на вампирите - Page 2 I_voting_barГероите на вампирите - Page 2 I_vote_rcap 
Тереза Волтури
Героите на вампирите - Page 2 I_vote_lcapГероите на вампирите - Page 2 I_voting_barГероите на вампирите - Page 2 I_vote_rcap 
Нейлини Кълън
Героите на вампирите - Page 2 I_vote_lcapГероите на вампирите - Page 2 I_voting_barГероите на вампирите - Page 2 I_vote_rcap 
Брояч на посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч

 

 Героите на вампирите

Go down 
+40
Шанел Волтури
Lindsay Lohan
Джоан Салватор
Ейври Стоун
Джейсън Милър
Валъри
Тод Мартин
Лунна Адамс
Кандис Валентайн
Алис Кълън
Nicole Salvator
Марк Стоун
Кейлъб Касас
Дейлиан Бийст
Кияра Стифлър
Изабела Уайнхаус
Елена Волтури
Кара Дестини Хоуп Уайлд
Джейн Волтури
Вилиян Кейн
Джесика Макалистър
Алиса Волтури
Гейбриъл Арчибалд
Виктория Арчибалд
Камен Рийвс
Ариа Монгомъри
Питър Петрели
Тереза Волтури
Синтия Ромирез
Нейлини Кълън
Алисън Денали
Едуард Кълън
Марк Волтури
Тейлър Момсен
Натаниъл
Стивън Пауъл
Катрин Пиърс
Ренесме Кълън
Розали Хейл Кълън
Изабела Кълън
44 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Изабела Кълън
Administrator
Administrator
Изабела Кълън


Брой мнения : 314
Reputation : 0
Join date : 17.07.2010
Age : 27
Местожителство : FoRkS WA

Героите на вампирите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на вампирите   Героите на вампирите - Page 2 EmptyПон Авг 16, 2010 12:04 pm

Одобрена!!!
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.forum.st
Тереза Волтури
The Volturi
The Volturi
Тереза Волтури


Брой мнения : 46
Reputation : 0
Join date : 19.08.2010

Героите на вампирите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на вампирите   Героите на вампирите - Page 2 EmptyЧет Авг 19, 2010 3:23 pm

Героите на вампирите - Page 2 Hayden2


~Име: Тереза (Уилямс) Волтури

~Години: 19 човешки, 246 вампирски

~Вид на хранене: Човешка кръв

~Описание: Тереза има руса коса до раменете и светли очи. Тя е с оформено тяло, но не спазва диети и тем подобни. Обича да се поддържа във форма и да тренира - бездействието не й е присъщо. Косата си носи по различни начини – според настроението. Не е много висока. Чертите й са оформени. Има чаровна усмивка, която често е на лицето й.


~Характер: Усмихната. Винаги е мила с хората около нея, но лесно може да се ядоса. Дразни се често, но и бързо й минава. Вярна приятелка е и държи много на близките си. Понякога е затворена в себе си, но когато е в настроение обича да общува с другите. Сложна личност е, но не крие предимствата и недостатъците си.

~История: Отраснала е като всяко друго момиче в съвсем нормално семейство. Има по-малка сестра, която се казва Елиза. Тереза обича разходките и една вечер, докато се прибира, я нападат. Предназначена е като проста вечеря, но като по чудо тя оцелява и така е превърната във вампир. Пътува много през годините и е объркана, докато случайно не се среща с членове на Волтури и те й помагат. Тя се присъединява към тях и се привързва много към новото си семейство. За да им го покаже, сменя фамилията си от Уилямс на Волтури.

~Допълнително: Тереза обича да пазарува и да се смее. Няма много възможности да го прави и тайно се страхува, че е загубила чувството си за хумор...

~Снимка: Тереза

~Отличителни белези: Има татуировка с формата на цвете отстрани на кръста си.

~Сила: Огнени кълба


Последната промяна е направена от Тереза Волтури на Пет Сеп 10, 2010 11:21 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://vampiresrpg-bg.bulgarianforum.net/
????
Гост




Героите на вампирите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на вампирите   Героите на вампирите - Page 2 EmptyЧет Авг 19, 2010 11:07 pm

Одобрена! Добреш дошла във форума!
Върнете се в началото Go down
Питър Петрели
Номад
Номад
Питър Петрели


Брой мнения : 11
Reputation : 1
Join date : 21.08.2010

Героите на вампирите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на вампирите   Героите на вампирите - Page 2 EmptyСъб Авг 21, 2010 11:30 am

~Име:Питър Петрели

~Години:23 човешки и 57 вампирски

~Вид на хранене: Човешка

~Описание: Висок съм около метар осемдесет и шест,нормалният вид на очите ми е като кората на дърво и човек може да се огледа в тях,косата ми е много тъмно кестенява почти черна.С нормално телосложение.

~Характер:Още от малък съм много добър с всички около мен.Но както свички и аз откачам на моменти и се затварям в себе си,а понякои път не се затварям в себе си а започвам да се карам с всички около мен.Обичам да се разхождам в дъжда това винаги ме успокоява.

~История:Когато бях малък с братми постоянно бяхме заедно бяхме най-добри приятели но с време пораснахме и се отдалечихме един от друг причината за това беше баща ни който възлагаше всичките си надежди върху брат ми Нейтън,а аз бях неудачник в неговите очи мислеше че аз нямам бъдеще понеже съм бил твърде добър и всички ме тъпчели след смърта му всички бяха съкрушени майка ми брат ми цялото семеиство но аз не бях поне от начало беше така.Но след като една вече се разхождах в из улиците на Ню юрк ме нападна един вампир за малко да умра но за мой късмет аз оцелях отначало ми беше много трудно да се здържам да не изпия кръвта на най-близките си хора но свикнах и преодолях глада можех да съм близо до хора и да виждам кръв без да изпитвам некотролируема жажда.След като изминаха десет години от смърта на баща ми и преминах през всички вампирски проблеми осъзнах че той ми липсва и нищо неможеше да запулни празнината която неговат смърт остави в сърцето ми.За това се започнах да се местя от град на град за да преоткрия живота си да отрия смисъла да разбера защо съм жив и да запълня тази празнина.

~Снимка:цък

~Сила: Регенерация
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Героите на вампирите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на вампирите   Героите на вампирите - Page 2 EmptyСъб Авг 21, 2010 11:32 am

Одобрен! Добре дошъл сред нас.
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри
Номад
Номад



Брой мнения : 1
Reputation : 0
Join date : 21.08.2010

Героите на вампирите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на вампирите   Героите на вампирите - Page 2 EmptyСъб Авг 21, 2010 11:57 am

Героите на вампирите - Page 2 LAUNCHED_Julianne_Hough_1

Име: Ариа Монгомъри

Възраст : 18 физически, 21 вампирски

Начин на хранене : Човешка кръв

Характер: Ариа е интелигентна. Държи се като млада дама, а не като малко момиченце, но все пак обича и да се забавлява. Лоялна е към приятелите си и винаги казва каквото мисли, което я прави добър приятел. С нея се говори лесно, понеже умее да изслушва. Не обича да съди, мисли че не е правилно да отсъждаш хората. Не е разглезена, игнорираща или арогантна или нещо подобно. Често говори без да мисли, но се опитва да го избягва. Има голямо сърце и е безнадежна романтичка.След промяната й във вампир, единственото хубаво нещо, според нея е че характера й не се е променил особено, но често използва чара си за да се храни.

Външен вид: Момичето е с дълга до кръста руса коса, която държи на вълни, спускащи се красиво по гърба й, или на опашка. Но все пак предпочита да е пусната. Висока е 1,62. Очите й са небесно сини и понякога казват много повече отколкото тя самата, и странно и неприсъщо за другите вампири те не са променили цвета си. Има малък белег на нослето си, който не се вижда освен ако не стоиш много, много близо. Слаба е, също така и атлетична, но работи върху това.

История: Ариа е отраснала в заможно семейство. Има сестра Хана, която е година по-голяма от нея. Двете са пълни противоположностти като характери, но все пак се обичат. Когато Ариа е на 18, двете с Хана излизат до магазина когато двама мъже ги отвличат. Държат ги като заложници около ден, след което ги ухапват и превръщат. Ариа минава мъчително през промяната, и отказва да приеме каква е, но го преодолява. Двете с Хана стават неразделни, и се научават как да се държат една с друга. 10 години след като са превърнати, момичетата тръгвт след създателите си и след 4 месеца търсене и преследване, най-накрая ги убиват, заради стореното им. Макар общата победа, накрая момичетата решават да се разделят за неопределен период от време, като все пак често се срещат.

Сила: Телепатия

Допълнително: Пръстен подарен й от баба й, преди да навърши 15. Момичето никога не го сваля, за да й напомня на нейната обична баба.

Отличителни белези: Има татуировка на лявото рамо, също и още една на дясната китка.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Героите на вампирите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на вампирите   Героите на вампирите - Page 2 EmptyСъб Авг 21, 2010 12:05 pm

Одобрена.
Върнете се в началото Go down
Камен Рийвс
The Volturi
The Volturi
Камен Рийвс


Брой мнения : 7
Reputation : 0
Join date : 21.08.2010
Age : 27
Местожителство : Казват, че домът е там, където е сърцето .. ;)

Героите на вампирите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на вампирите   Героите на вампирите - Page 2 EmptyСъб Авг 21, 2010 1:11 pm

~Име: Камен Рийвс

~Години: 21 човешки (147 вампирски)

~Вид на хранене: Човешка

~Описание: 1,75 висок, с мускулесто, добре тренирано тяло и плочки, прикрити от торбистите горни дрехи които обикновено носи. Шоколадово-кафяви ириси (от тъмния шоколад хД), притежавайки силата да омагьосва душата на всяка жена. Чара му е толкова примамващ, колкото и опасен. Трудно е да се определи цветът на косата му. Предполагаше се, че е черна, макар и някой да казваха, че е много, много тъмно-кафява.

~Характер: Мил и приятен човек. Обича да се забавлява, да се шегува, сърцето на компанията е. Никога не приема опасните ситуации сериозно, предпочита да мисли, че всичко е една игра, в която има само един победител и един загубил (в повечето случаи, загубилият се оказва поредната му здравословна вечеря). Понякога е коварен, алчен, малко се подиграва , но всъщност просто се опитва да отблъсне добрите хора от себе си, за да не ги нарани. Има склонността да забравя събития които за него нямат значение (независимо колко са важни). Спокоен човек, като цяло. Трудно се ядосва, но ядоса ли се - Азисе, пази се !

~История: Когато навършва 19 години, по време на един обикновен учебен ден, той се сблъсква с едно русокосо девойче по пътя към закусвалнята. И не, това че използвам "девойче" не значи, че говоря за 8 годишно момиченце с червена шапчица и кошничка с меденки. Тя беше невероятна. Дълга, права руса коса, златист тен, аквамаринено-сини очи и кристално-чиста душа. Вивиан. Това бе първият път, в който Камен се бе влюбил истински в едно момиче. Тъй като учеше в САЩ и неговото име не бе често срещано (говори се, че е със славянски произход), много време отне на красивото момиче правилно да го каже. Връзката им беше някак лека, приятна, двамата се обичаха повече от всяка друга двойка по целия свят (или поне, така им се струваше), ходеха на срещи, забавляваха се. Рийвс просто не разбираше защо тя постъпи така с него ..
Няколко дена по-късно, двамата се отчуждиха. Той я молеше да се срещнат, да пият по едно кафе заедно, да отидат в някой нощен клуб двамата, но Вивиан му отказваше. Скоро Камен се депресира. Реши, че нещо й става, но защо тя не му споделяше?! Една вечер си облече сакото и я причака пред къщата й с букет от рози, мислейки си, че проблема е в него, и че трябва да се извини. Тогава го видя. Някакъв блед мъж, долу-горе на неговата възраст (по-стар), появявайки се изведнъж пред вратата й. Сякаш със скоростта на светлината се беше появил. Той почука, и не след дълго отвори Вивиан, гледайки някак хипнотизирано към него. Тя се усмихна мило и го прегърна, след което двамата страстно се целунаха. Тогава сърцето на Рийвс се разби. Той пусна цветятя и тръгна към къщата си, напълно съкрушен. Не му се живееше. Искаше да се самоубие. И тъй като е много инат, той изпълни гърдите си със смелост (или по-скоро дързост), взе пистолета на починалия си баща, който пазеше при себе си за спомен, качи се на покрива и постави пръст на спусъка. Точно преди да го натисне, един мъж се появи до него. Вероятно същия мъж, който примами Вивиан, предлагайки му .. да го превърне във вампир. Присмивайки се на това абсурдно предложение, Камен пита за какво му е притрябвало да става вампир, на което той получава отговор "Можеш да забравиш миналото си, и да не чувстваш нищо, ако ти желаеш". Разбитото сърце най-лесно се лъже (или нещо подобно). Рийвс приема.
Годините минават, и с течение на времето, той се научава как да борави със силите и способностите си. Човешката му същност не се е променила, но към нея са добавени коварност, злоба, алчност и завист. Макар и да подтиска тези свои черти, Камен не винаги успява. Най-често можеш да видиш истинската му същност, докато се храни с човешка кръв .

~Допълнително: Не напада хора без причина, и е напълно безопасно за човеците, които случайно са около него. Страшното при него е, че причината може да е всякаква ..

~Отличителни белези: Има татуировка на гърбът си, с надпис "Sucks to be me".

~Сила: Внушение.

~Снимка:
Героите на вампирите - Page 2 Keanu_reeves
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Героите на вампирите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на вампирите   Героите на вампирите - Page 2 EmptyСъб Авг 21, 2010 10:34 pm

Одобрен. Името ти е сменено на Камен Рийвс.
Върнете се в началото Go down
Виктория Арчибалд

Виктория Арчибалд


Брой мнения : 1
Reputation : 0
Join date : 22.08.2010

Героите на вампирите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на вампирите   Героите на вампирите - Page 2 EmptyНед Авг 22, 2010 1:42 pm

Име: Виктория Арчибалд

Години: 17 човешки и 163

Вид на хранене: Човешка кръв

Описание: Виктория е висока с дълга руса коса и кафяви очи.Тежи 56кг. и е висока 1.76. Лицето и е бяло като мрамор и много красиво.Фигурата и е финна и изваяна.

Характер: Виктория е много силен вампир.Но има способността да избухва много лесно,за най-малките неща.Тя е недоверчива и е рядкост да допусне някого до себе си.Единствения и близък човек е сестра и Гейбриъл Арчибалд,с която освен сестри са и най-добри приятелки.Разбира се има и добри черти като например може да бъде добър приятел.

История: Виктория и сестра и Гейбриъл са родени в Канада и там израстват.Когато били малки претърпяват тежка катастрофа,като майка им и баща им загиват.Виктория много трудно преживява случилото се,затова отива със сестра си да живеят при леля им Джена.3 години по-късно леля им почива и остават сами.Тогава една нощ докато се прибира от работа Виктория е нападната от вампир.След като се събужда не си спомня нищо и не знае,че е превърната.Разбира едва когато започва да изпитва жажда за кръв.След този случай Вики и сестра и се местят да живеят във Форкс

Снимка:Героите на вампирите - Page 2 94-68

Сила: Манипулация на спомените
Върнете се в началото Go down
Гейбриъл Арчибалд

Гейбриъл Арчибалд


Брой мнения : 5
Reputation : 0
Join date : 22.08.2010

Героите на вампирите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на вампирите   Героите на вампирите - Page 2 EmptyНед Авг 22, 2010 2:28 pm

Име:Гейбриъл Арчибалд

Години:18 човешки 168 вампирски

Вид на хранене:Човешка кръв

Описание:Гейбриъл е с светла коса и залени очи.Тежи 57кг. и е вискока 1.75.Лицето и е кръгло и косата и е чуплива.Има светъл тен на кожата си.

Характер:Гейб е добър вампир и знае как да се забавлява.Тя обича да побеждава винаги и е добър войн.Гейбриъл винаги е била честна със всички и се разбира добре с вампири и хора.А наи много се разбира със сестра си Виктория.Тя винаги е готова да помогне на приятел в нужда.


История:Гейбриъл е израснала в Канада със сетсра си Виктория.Загубила родителите си още в ранно детство,затова заживяла при леля си Джена със сестра си.Но двете нямали късмет и там,защото леля им също починала и те останали сами.Един ден когато Гейб си седяла в къщи сама се почукало на вратата тя отворила пред нея стоял хубав мъж които я помолил за помощ да го опъти към болницата.Тя била много доверчива и го пуснала вътре,защото било студено.Като изневиделица тои и се нахвърлил и я ухапал.Тогава тя се преместила със Вик във Форкс.

Снимка:Героите на вампирите - Page 2 Hillary_duff_1196302247

Сила:Превъплъщение.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Героите на вампирите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на вампирите   Героите на вампирите - Page 2 EmptyПон Авг 23, 2010 12:00 am

Виктория, Джесика Алба е заета. Вече ликът й е използван. Смени си снимката и ще те одобря.
Гейбриъл ти си одобрена.
Върнете се в началото Go down
Алиса Волтури

Алиса Волтури


Брой мнения : 1
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010

Героите на вампирите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на вампирите   Героите на вампирите - Page 2 EmptyПон Авг 23, 2010 3:05 pm

Героите на вампирите - Page 2 I1164010

Име:
Алиса Волтури
[Истинско име: Алиса Бенингтън]

Възраст:
19 човешки
768 вампирски

Вид на хранене:
С човешка кръв

Външен вид:
Алиса има средно- дълга коса, която се води чуплива. Кестенява е, но има руси кичури- естествени. Очите й са били тъмно- сини като дълбините на океана, но вмомента са кърваво- червени. Това е единственото, което дразни Алиса. Иначе тя си е като всеки вампир- тебеширено- бледа и смъртоносна. Макар, че в нейната кожа са долавя някакъв тен, ако се вгледаш внимателно. Изглежда слаба и крехка, но изобщо не е- и никога не е била. Винаги си е спортна натура, така че е силна и бърза- дори в предишният си живот.

Характер:
Алиса попада в категорията на "много- странни хора". Дори вампирките се интересуват от гримове, мъже и т.н. Али не понася да приказва за такива неща, или иначе казано- не си пада по празните приказки. Предпочита сериозните разговори на интересни теми. Мрази шума и големите градове. Обича самотата, природата, тишината и спокойствието. Обожава музиката и по- точно- метъла. Не е инат, нито твърдоглава- но пък има изключително силен характер. Щом реши, че е на едно мнение- никога не би го променила. Не й харесва да й казват какво да прави и, когато някой се опита, изневерява на характера си- става раздразнителна и избухлива.

История:
Алиса Бенингтън е родена през далечната 1248 в малко градче, намиращо се в днешна Италия. Има близначка- Елизабет. Макар и еднакви по външен вид, двете Бенингтън по нищо не си приличат вътрешно. Елизабет е надута и мислеща се за най- красивата на света /защото винаги е била по- красива от Алиса/ и родителите им са я боготворяли. А, с Алиса винаги са се отнасяли ужасно. Но вярна по онова време на кроткият си характер, Али не им е обръщала внимание. До тринайсетгодишна възраст винаги е живяла в своя измислен свят. Била е винаги замечтана и витаеща в облаците. Когато двете близначки навършват осемнайсет, започват да валят предложения за женитба. Елизабет приема едното, докато Алиса отказва всичките, с което си навлича гнева на майка си и баща си. Те и крещят в продължение на около половин час, докато осъзнаят, че дъщеря им отново се е размечтала и дори не ги слуша. Оставят я вкъщи, а сестра й се мести при съпруга си. След година, Али излиза много късно вечерта на разходка в гората. На родителите й не им пука, така че тя няма проблеми. Върви доста бързо и не забелязва колко се е отдалечила. И внезапно чува нещо зад себе си и се плаши. Звукът се повтаря няколко пъти, но накрая замлъква. Алиса се успокоява лекичко и бързо тръгва наобратно, но в същият момент върху нея се хвърля вампир, който я захапва за врата и изчезва. Бенингтън се гърчи и пищи, заради ужасните болки, но никой не я чува. След известно време болката започва да поспира, но онази в сърцето й се усилва и тя решава, че умира. Но изведнъж всичко спира и тя се сеща, малко късно в какво са я превърнали- вампир. Обикаля из страните като номад пет години, но накрая се връща в родната Италия- по случайност- в град Волтера. Там среща вампир от семейство Волтури, който я води при тримата главни, а Аро и предлага да остане. Алиса се съгласява и се прекръства на Алиса Волтури. На няколко пъти се е промъквала в старото си градче, но родителите й не дават признаци да се притесняват за нея. Това я огорчава много силно и в последните им минути живот тя отива при тях и им казва, че никога не би им простила, затова че са я оставили сама, без дори да се поинтересуват как е и дали е жива.

Допълнително:
Любимите й цветове са бялото, черното, бебешко- розовото и изобщо всички пастелни и нежни цветове. Не си пада по яркото. Обича котките. Даже преди си е имала, но понеже много тъжи, когато умира повече не си взима.

Отличителни белези:
Има татуйровка изобразяваща превиващо се от вятъра, почерняло дърво, която се намира точно в средата на гърба й. Обикновено се вижда, когато е по бельо или бански.

Способност:
Видения

Снимки:
Героите на вампирите - Page 2 Miranda-kerr

Героите на вампирите - Page 2 Miranda_kerr

Героите на вампирите - Page 2 Kerr

Героите на вампирите - Page 2 GRAPHICSSSSSS

Героите на вампирите - Page 2 Mkerrkekek

Героите на вампирите - Page 2 DONTWATCH

Героите на вампирите - Page 2 Maaaaaaagatha

Върнете се в началото Go down
Изабела Кълън
Administrator
Administrator
Изабела Кълън


Брой мнения : 314
Reputation : 0
Join date : 17.07.2010
Age : 27
Местожителство : FoRkS WA

Героите на вампирите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на вампирите   Героите на вампирите - Page 2 EmptyВто Авг 24, 2010 2:46 am

Одобрена!
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.forum.st
Джесика Макалистър
The Volturi
The Volturi
Джесика Макалистър


Брой мнения : 7
Reputation : 0
Join date : 25.08.2010

Героите на вампирите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на вампирите   Героите на вампирите - Page 2 EmptyСря Авг 25, 2010 3:32 am

Героите на вампирите - Page 2 Aishwarya-rai-20080204-371666

Име:Джесика Макалистър

Години: 19 човешки / 520 вампирски

Вид на хранене: човешка кръв

Описание: Джесика е стройна, слаба и много красива. Висока е 1.72. Има леко екзотичен вид, заради индийския си произход. Тъмната й коса се спуска до кръста. Рядко може да се види с едни и същи дрехи повече от три път. Харесва модата, високите обувки, спортните коли и разбира се готините момчета.


Характер: Като цяло е мила е сладка, но може да стане много опасна. Не обича да се бъркато в живота й, да се опитват да я манипулират. Мрази когато не зачитат мнението й, нищо че се случва много рядко. Не се предава, способна е на всичко, за да постигне целта си или да получи това, което иска. Трудно си признава, когато сгреши, дори понякога не го прави. Може да манипулира хората без да притежава тази дарба, може да ги накара да направят каквото поиска. Обича да излиза, да слуша музика, алкохола. Не харесва когато е сама вкъщи, обича да е в компания.
История: Джесика е родена в Индия. Наполовина е индийка, майка й е индийка, баща й - американец. Има сестра. Когато била на 14 години, със семейството й се преместили в Америка. Неприлично богати, те живеели в охолство, Джесика и сестра й винаги получавали всичко. След завършването си се озовала на неподходя щото място, в неподходящото време - станала свидетел на убийство на човек от мафията. Босът на мафията щял да я убие, на я наел да работи за него като наемна убийца. Ед.ин ден докато полицията я гонела след поредното убийство, паднала от един мост и се удавила. Събудила се в една къща. До леглото й седяло непознато момче, което й обяснило, че тя вече е вампир. В последствие се влюбили и заживяли заедно докато по време на войната на вампирите преди 345 години не го убили.

Допълнително: Обича животните, алкохола, баровете, дискотеките. Мрази самотата, лъжите, лицемерието, да се предава

Отличителни белези: Има татуировка на змия от дясната страна на кръста.

Сила: Телепатия.

Снимки: 1 2 3 4
Върнете се в началото Go down
Изабела Кълън
Administrator
Administrator
Изабела Кълън


Брой мнения : 314
Reputation : 0
Join date : 17.07.2010
Age : 27
Местожителство : FoRkS WA

Героите на вампирите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на вампирите   Героите на вампирите - Page 2 EmptyСря Авг 25, 2010 4:16 am

Одобрена! Героите на вампирите - Page 2 Icon_wink
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.forum.st
Вилиян Кейн
The Cullens
The Cullens



Брой мнения : 6
Reputation : 0
Join date : 26.08.2010
Age : 26

Героите на вампирите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на вампирите   Героите на вампирите - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 1:08 am

Героите на вампирите - Page 2 Emma_by_Wytske
Име:
Вилиян Кейн

Години:

17 човешки
5 вампирски

Вид на хранене:

животинска кръв

Описание:

Висока и слаба. Със светло - кестенява коса, която потъмнява към краищата. Със светло - зелени очи е - преди да бъде превърната. Устните й са бледи, а под тях се разкрива бяла, съвършена и смъртоносна усмивка. Като всички вампири - кожата й е бледа и твърда, също и студена.

Характер:

Вил е мила и отзивчива, но обидиш ли я - мже да стане лошо за теб. Обикновено не избухва бързо, но когато се ядоса може да не й мине дълго време. Обича веселието, купоните. Обича да гледа залеза и звездите. Понякога наблюдава и изгрева. Обича също така и да ловува, а в човешкия си живот е спортувала. Винаги има настроение за купони и обича да ги организира. Мрази някой да й казва какво да прави. За приятелите си е готова на всичко, но ако те са истински приятели. Ако я използват - тя просто ги оставя. Обича да научава нови неща. Любител е на високите скорости.

История:
Родена е в Ню Йорк. Живее там докато става на седем. После се местят във Форкс. Има двама братя и сестра. Братята й са по - големи от нея, а сестра й - по малка. Баща й умира в катастрофа, когато Вил е на девет. Най - големият и брат - Антъни е на шестнайсет и прекъсва училище, за да започне работа. Майка им работи на две места, но парите не стигат. Когато е на единайсет става свидетел на смъртта на другия си брат - Майкъл, който е застрелян от бандити. Когато е на петнайсет за пръв път опитва наркотици. Веднъж, два пъти и преминава към инжекции. Почти умира от свръхдоза, месец след като е станала на 16. Тогава спира наркотиците. Когато е на 17, става вампир. Вече са се преместили в Англия, но къщата им във Форкс не е продадена. Майка й умира от рак. Големият й брат е зарязал грижите за семейството - не са го виждали от две години. Джилиян - малкта й сестра - е дадена за осиновяване, понеже Вил не може да се грижи за нея. Вил обаче е на училище, когато социалните работници отиват у дома й. На връщане от училище вижда брат си, който я води в една тъмна уличка. Чудейки се - какво ли ще стане пък сега - Вилиян вижда ужасена как брат й се насочва към нея и забива зъби във врата й. Лежейки на земята, Вилиян моли брат си да й обясни какво е направил. Така разбира всичко за вампирите. Тръгва да обикаля Англия с брат си, а после, когато може да се контролира - отива във Форкс, където живее вече година.

Допълнително:
Любими цветове - синьо, зелено, червено. Обикновено се облича с джинси, суитчер и тениска отдолу - или е само с тениска - и маратонки. Любим аксесоар са й черните очила.

Отличителни белези:
Има един белег - точно на лявото рамо - във формата на луна. Получила го е, когато е била много малка и дори не помни как е станало.

Сила:

Превъплъщение
Върнете се в началото Go down
Изабела Кълън
Administrator
Administrator
Изабела Кълън


Брой мнения : 314
Reputation : 0
Join date : 17.07.2010
Age : 27
Местожителство : FoRkS WA

Героите на вампирите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на вампирите   Героите на вампирите - Page 2 EmptyЧет Авг 26, 2010 1:17 am

Одобрена! Героите на вампирите - Page 2 Icon_smile Добре дошла!
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.forum.st
Джейн Волтури
The Volturi
The Volturi



Брой мнения : 1
Reputation : 0
Join date : 30.08.2010

Героите на вампирите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на вампирите   Героите на вампирите - Page 2 EmptyПон Авг 30, 2010 7:15 am






Героите на вампирите - Page 2 Dakota-fanning-012510-5

Анеля Волтури

17 човешки, 589 вампирски


Характер: За разлика от външността, Аня е одрала характера на своите родители, от които отдавна няма помен. Може би заради голямата им намеса в личността на детето, или просто всичко е в кръвта й. Анеля има големи мечти, но не са обикновените. Принцеси, принцове, приказки не присъстват в плановете й за бъдещето. Съзнанието й е израсло, макар и не дорасло, ала момичето никога не се е задължало в детството си. Вампири, живот извън релси, но подреден и ясен.. велики възможности.. да, всеки би си мечтал за това, но малко биха го постигнали. Само тези, които имат въображение и много търпение.
Аня не е от хората, които са разговорливи или прекалено разхайтени. На моменти се отпуска и се носи по течението, но все още носи печата, характера на студените и аристократични типове хора. Типично за един Волтури, който изпъква и със своите качества и жажда за власт.
Анеля също не обича да си губи времето, макар че често успява да го направи. Вампирът е по силен от сама Анеля Блейс, и рязко променяше характера й. Някои дори никога не биха я познали, когато прекрачи прага на къщата. Харесва тишината и сливането със спокойствието, но целта й е да успее да се справи с огъня, и не само: да мине през него, той да бъде нейното ежедневие. Това беше един вампир...

Външност: Дълги руси коси, стигащи до кръста й, бледа кожа, като порцелан и кървавочервени очи... Грациозна походка, без никакво напрежение в нея, дълги крака, стройно тяло...
Може би перфектната външност. Но и твърде зловеща и плашеща, Анеля будеше страх у всички.
Защото беше идеална - като скулптора. Сякаш излязла от някой филм.
Може би беше ужасяващо, какво се крие зад красивото лице. И зажалост, тънките черешови устни никога не бяха очертани в радостна усмивка, а само злобна и самодоволна.
Беше жалко, да се похаби толкова невинно момиче, но тя не се самосъжаляваше.
Ако красотата можеше да убива...

История: Мрачен, типично за ноември ден, момиченце се родило в Щудгарт. За радост на всички вече имало още един наследник на богатството и властта на аристократичното семейство Блейс. Още от малка, Аня е учена да се справя с неприятности, да устоява на врагове, да се пази от приятели и да.. бъде студена и неподдаваща се. Онил винаги манипулирана, приема, и расте в среда, която познава само маниери, обноски и жажда за надмощие. Детски смях, игра в калта едва ли можеше да се срещне в огромни имения, със собственици със съчувствие с размерите на чаена лъжичка.
Годините минават, а с всяка отлетяла, малкото момиченце ставало все по- мразещо и непознаващо чувства, като любов и приятелство. Тактиката на любящи родители? Едва ли. Ако попитаме пет годишно човече какъв живот би избрал, едва ли ще бъде въодушевено, ако приеме ежедневието на Аня. Самата Анеля винаги би харесала идеята да изостави всички тези ‘глупости’ и да заживее нормален, спокоен живот. Да усеща уханието на пролетни цветя, да може да се посмее на воля и да набере букет за своята любима.. все някой ще й бъде любим, макар че рода Блейс никога не може да се впише в графата ‘безпроблемен живот’. Но детското въображение щеше да бъде остро разрязано, изгорено, а единствения спомен ще е пепелта, в която все още се криеше малката надежда. За добър живот.
Когато Анеля навършва десет години, баба й умира. Това било удар на съдбата, шок, който разклатил цялото минало, настояще и бъдеще на Ан. Най- разбиращия и мирен персон, си беше отишъл. Здрав разум не царуваше, освен в духа на баба й, Роза. Да, красиво цвете, превъплатено в красиво име, за красив човек. Блейс никога повече нямаше да бъде разбрана, никой нямаше да може да я накара да усети доброто в себе си и да разбере, че всички момиченца ще бъдат принцеси, които намират принца на бял кон.
Годините минават, а Анеля като че ли започва да разбира живота. Може би тя също можеше да се усмихне, да се радва на живота с дъх на захарен памук?
Съвсем не.
Навършила седемнадесет години, тя бива превърната в... убиец. Волтури. Вампир.
Думите идеално си пасваха.
Анеля започна да приема новата си външност, визия, живот... Хранеше се с човешка кръв, и ползваше силите си телекинеза и елемент въздух за зло... какво е тя самата.
Върнете се в началото Go down
Изабела Кълън
Administrator
Administrator
Изабела Кълън


Брой мнения : 314
Reputation : 0
Join date : 17.07.2010
Age : 27
Местожителство : FoRkS WA

Героите на вампирите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на вампирите   Героите на вампирите - Page 2 EmptyПон Авг 30, 2010 12:03 pm

Одобрена!
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.forum.st
Кара Дестини Хоуп Уайлд
Номад
Номад
Кара Дестини Хоуп Уайлд


Брой мнения : 3
Reputation : 0
Join date : 06.10.2010
Age : 36
Местожителство : Форкс

Героите на вампирите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на вампирите   Героите на вампирите - Page 2 EmptyСря Окт 06, 2010 1:51 pm

Име:Кара Дестини Хоуп Уайлд

~Години: 23 човешки,1500 вампирски.

~Вид на хранене: Животинска,но понякога и човешка

~Описание:Със светло руса,дълга,къдрава коса.Има небесно сини очи.Висока,стройна,перфектно тяло,много мъже се заглеждат по нея.
Розови страни и дълги стройни крака.
~Характер:Кара е много мила и добра към околните.Не е агресивна.Добра приятелка,тиха е.Не обича лъжите,сбиванията и т.н..Смела е,с бърз ум.Обича да прекарва време със себе си,но и с околните.Облича се с маркови и красиви дрехи които и допадат.
~История: Кара е полувампир-получовек.Когаот е била малка е отгледана от Леля си и баща си,засъжаление майка и умира при раждането.Кара цял живот се самообвинява и се мисли за чудовище.Когато ства достатъчно голямо тръгва сама по света да търси щастието.Често се мести.Така и не е открила сродната си душа,но има цялото време на света и все пак тя се чувства самотна.След дълго търсене на идеалното градче тя ибира и остава във Форкс.
~Допълнително:Любимите и цветове и в които най-често се облича са синъо,червено и понякога жълто.Има дълга продълговата желязна гривна,която е била на майка и.Това е единственият и спомен за майка и и затова тя никога не се отделя от гривната.

~Снимка:Героите на вампирите - Page 2 Smallville1003supergirl


~Отличителни белези: няма.

~Сила: Проекция ( смао със силата на мисълта може да поситгне всичко)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------
П.П.-моля добавете тази дарба мога да предложа още много интересни и оригинални сили Wink

Върнете се в началото Go down
http://vampirediariesrpgfor.bulgarianforum.net/
Изабела Кълън
Administrator
Administrator
Изабела Кълън


Брой мнения : 314
Reputation : 0
Join date : 17.07.2010
Age : 27
Местожителство : FoRkS WA

Героите на вампирите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на вампирите   Героите на вампирите - Page 2 EmptyЧет Окт 07, 2010 5:52 am

Одобрена си ! От Кълън,Волтури или си номад :smil4e: ?
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.forum.st
Кара Дестини Хоуп Уайлд
Номад
Номад
Кара Дестини Хоуп Уайлд


Брой мнения : 3
Reputation : 0
Join date : 06.10.2010
Age : 36
Местожителство : Форкс

Героите на вампирите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на вампирите   Героите на вампирите - Page 2 EmptyЧет Окт 07, 2010 10:03 am

Номад!
Върнете се в началото Go down
http://vampirediariesrpgfor.bulgarianforum.net/
Изабела Кълън
Administrator
Administrator
Изабела Кълън


Брой мнения : 314
Reputation : 0
Join date : 17.07.2010
Age : 27
Местожителство : FoRkS WA

Героите на вампирите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на вампирите   Героите на вампирите - Page 2 EmptyЧет Окт 07, 2010 10:13 am

Добре Smile
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.forum.st
Елена Волтури
Moderator
Moderator
Елена Волтури


Брой мнения : 64
Reputation : 1
Join date : 09.10.2010
Age : 34

Героите на вампирите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на вампирите   Героите на вампирите - Page 2 EmptyСъб Окт 09, 2010 5:10 am

Име:Елена Гилбърт,по-късно станала Елена Волтури

~Години: (човешки и вампирски)
20 човешки,758 вампирски

~Вид на хранене: (човешка кръв или животинска)
човешка

~Описание: (В рамките на 3 изречения опишете външния вид на героя си.)
Ел е с кафява коса дълга до кръста,почти винаги е къдрава,но понякога я прави да е права.Има ослепителна усмивка и бисерно бели зъби.Очите й са красиви и изразителни.

~Характер: (мивимум 3 реда)
Ел е много мило момиче.Не се ядосва лесно.Но когато го направи по-добре да не сте покрай нея.Обича да помага на хората покрай нея.Когато обича,значи обича истински.Понякога си пада малко кучка.

~История: в (историята задължително напишете как героя е станали вампир,най-малко 5 реда!)
Ел е родена в Лос Анджелис.Родителите й са страшно богати.Задоволяват Ел със всичко,но въпреки това тя си остава много човечна.Не се възгордява и не мрази тези които са по-ниско от нея.Има много приятели и момчетата винаги вървят след нея.Когато става на 20 години се запознава с момче.Обиква го и решават да се оженят.Ден преди сватбата той й казва,че е вампир.Тя го моли да го превърне и той се съгласява.Превръща я,но така и не се женят.Той бива убит от най-големия му враг и Ел остава сама.Започва да се мести постоянно.
~Допълнително:
Облича се по последна мода.Има колие и пръстен.Никога не се разделя с тях.
~Снимка:
http://prikachi.com/images/59/2541059l.jpg

~Член на семейство КълънрВолтури или номад:
Член на семейство Волтури

~Сила: (изберете си от темата ''Сили'',по 1)
Контролиране на елемента Огън

П.П.При регистрацията обърках името си.Ще ми го смените ли с Елена Волтури?Мерси предварително (:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Героите на вампирите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на вампирите   Героите на вампирите - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Героите на вампирите
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Героите на върколаците

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight rpg FORKS WA :: Началото :: Създаване на герой-
Идете на: