Twilight rpg FORKS WA
Добре дошли в Twilight-Rpg. Тук ви чакат много тайни и интересни преживявания.
Потопете се в света на Twilight Rpg и станете част от нас. Wink

Twilight rpg FORKS WA
Добре дошли в Twilight-Rpg. Тук ви чакат много тайни и интересни преживявания.
Потопете се в света на Twilight Rpg и станете част от нас. Wink

Twilight rpg FORKS WA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Twilight rpg FORKS WA
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
НАМЕРЕТЕ НИ ВЪВ ФЕЙСБУК!
Имението на Аналейн Facebookicongrunge
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
    Latest topics
    » Търся си другарче за РП...
    Имението на Аналейн EmptyВто Яну 08, 2013 12:04 am by Тереза Волтури

    » Игра на думи
    Имението на Аналейн EmptyВто Юли 03, 2012 6:25 pm by alinka__1

    » Размяна на банери
    Имението на Аналейн EmptyВто Яну 31, 2012 2:53 pm by Валъри

    » Какво слушате в момента?
    Имението на Аналейн EmptyСря Авг 31, 2011 9:16 am by Тереза Волтури

    » Героите на върколаците
    Имението на Аналейн EmptyВто Юли 19, 2011 7:47 am by Стивън Хейл

    » Търся си гадже...
    Имението на Аналейн EmptyЧет Юли 07, 2011 8:29 am by richard98

    » Героите на хората
    Имението на Аналейн EmptyНед Юли 03, 2011 7:01 am by Хана

    » Героите на вампирите
    Имението на Аналейн EmptyПон Юни 20, 2011 1:21 am by Kатерина Петрова

    » Градчето
    Имението на Аналейн EmptyЧет Май 12, 2011 8:28 am by Тереза Волтури

    Top posters
    Тобиас МакГраван
    Имението на Аналейн I_vote_lcapИмението на Аналейн I_voting_barИмението на Аналейн I_vote_rcap 
    Изабела Кълън
    Имението на Аналейн I_vote_lcapИмението на Аналейн I_voting_barИмението на Аналейн I_vote_rcap 
    Самър Съни
    Имението на Аналейн I_vote_lcapИмението на Аналейн I_voting_barИмението на Аналейн I_vote_rcap 
    Блеър Ууп
    Имението на Аналейн I_vote_lcapИмението на Аналейн I_voting_barИмението на Аналейн I_vote_rcap 
    Марк Стоун
    Имението на Аналейн I_vote_lcapИмението на Аналейн I_voting_barИмението на Аналейн I_vote_rcap 
    Джейкъб Блак
    Имението на Аналейн I_vote_lcapИмението на Аналейн I_voting_barИмението на Аналейн I_vote_rcap 
    Елена Волтури
    Имението на Аналейн I_vote_lcapИмението на Аналейн I_voting_barИмението на Аналейн I_vote_rcap 
    Nicole Salvator
    Имението на Аналейн I_vote_lcapИмението на Аналейн I_voting_barИмението на Аналейн I_vote_rcap 
    Тереза Волтури
    Имението на Аналейн I_vote_lcapИмението на Аналейн I_voting_barИмението на Аналейн I_vote_rcap 
    Нейлини Кълън
    Имението на Аналейн I_vote_lcapИмението на Аналейн I_voting_barИмението на Аналейн I_vote_rcap 
    Брояч на посещенията
    free online dating siteБезплатен Брояч
    Безплатен Брояч

     

     Имението на Аналейн

    Go down 
    АвторСъобщение
    ????
    Гост




    Имението на Аналейн Empty
    ПисанеЗаглавие: Имението на Аналейн   Имението на Аналейн EmptyНед Авг 22, 2010 9:12 am

    Имението на Аналейн 740d9b81b2a7c030e77e7c1972bb1710
    Върнете се в началото Go down
    Питър Петрели
    Номад
    Номад
    Питър Петрели


    Брой мнения : 11
    Reputation : 1
    Join date : 21.08.2010

    Имението на Аналейн Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Аналейн   Имението на Аналейн EmptyНед Авг 22, 2010 12:37 pm

    Докато вървяхме към имението и аз и разказвах за себе си.
    - Ами историята ми не е много увлекателна бях малък с брат ми бяхме много близки след това пораснахме отдалечихме се,татко почина и някак си не ми липсваше понеже Нейтън му беше любим,а мен смяташе за неодачки но след като станах вампир осъзнах че ми липсва може би това че постояно ми е викал и се държал с мен като глупак ме е укоражавало да стана по добър за да го впечетля но така и не успях да го направя.След като осъзнах че ми липсва неможех да остана в Ню Йорк повече за това почнах да обикалям отначало обикалях щатите след това и другите континенти,а сега се връщам така да се каже в началото.Тъй като Форкс беше първото място което посетих тръгнах от вкъщи и дойдох тук срещнах Калин и Вивиан и след това тръгнах.Но наскоро чух че тя му е изневерила и са се разделили и сега отново го срещам след толкова много години. - когато спрях да и разказвам за себе си почти бяхме стигнали вече виждах покрива на имението и.
    Върнете се в началото Go down
    ????
    Гост




    Имението на Аналейн Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Аналейн   Имението на Аналейн EmptyСря Авг 25, 2010 6:43 am

    Аналейн и Питър се качиха на покрива на имението. Оттам се виждаше плажа и вълните, а в далечината дори делфините. Слава Богу, че облаците бяха скрили слънцето, така че сега Ана и Петрели можеха спокойно да бъдат на покрива.
    -Ето от там изгледът към града, особено вечер е прекрасен.-каза Лейн, посочвайки северната част на покрива.
    След това вампирката седна на една пейка, понеже целия покрив беше като една малка градинка. Така Уил я беше направил, понеже напомняше на истинската градина на родителите им преди много...много време.
    -Тази градинка винаги е напомняла на мен и на брат ми, Уил за дома ни. Понеже така се чувстваме като у дома. Наистина е приятно.-каза Волтури и се вгледа в очите на Питър.
    Върнете се в началото Go down
    Питър Петрели
    Номад
    Номад
    Питър Петрели


    Брой мнения : 11
    Reputation : 1
    Join date : 21.08.2010

    Имението на Аналейн Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Аналейн   Имението на Аналейн EmptyСря Авг 25, 2010 10:34 am

    - Да,приятно е. - усмихнах се и седнах до нея.
    - Тази градина прилича на домът ти в италия или на твоят роден дом ? Аз лично израстнах в имение където с брат ми всяка година когато имаше рожден де късахме от градината на майка ни за да и подарим цветята чиститейки и рожденния ден.Но отдавна вече не сме малки и не го правим. - имеието найстина беше голямо и страхотно.А от покрива имаше страхотна гледка виждаше се целия плаж и залезът беше някак вълшебно.
    Върнете се в началото Go down
    ????
    Гост




    Имението на Аналейн Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Аналейн   Имението на Аналейн EmptyЧет Авг 26, 2010 6:30 am

    -С Уил сме израснали в една наистина спокойна къща и навън градината беше точно като тази. Затова и Уил я създаде. Да ни напомня за нашите и че като сме избягали, така сме ги спасили.-каза Аналейн.
    Да, залезът наистина беше невероятен, уж, че облаците бяха покрили слънцето, но все пак нещо се виждаше.
    -В Италия има само работа и не мога да мисля за никой друг, дори и за себе си. А тук....е, тук мога да премисля нещата и да осъзная в какво съм се превърнала и какво бях. Във Волтера аз съм лошата вампирка, която всички мразят, а тук съм себе си и сякаш съм човек, който никога не е бил вампир и не е бил лош. Затова съм и тук. Ами теб? Какво те доведе до тук?
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Имението на Аналейн Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Аналейн   Имението на Аналейн Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Имението на Аналейн
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » Имението Стоун

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Twilight rpg FORKS WA :: РПГ :: Къщите на вампирите-
    Идете на: