Twilight rpg FORKS WA
Добре дошли в Twilight-Rpg. Тук ви чакат много тайни и интересни преживявания.
Потопете се в света на Twilight Rpg и станете част от нас. Wink

Twilight rpg FORKS WA
Добре дошли в Twilight-Rpg. Тук ви чакат много тайни и интересни преживявания.
Потопете се в света на Twilight Rpg и станете част от нас. Wink

Twilight rpg FORKS WA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Twilight rpg FORKS WA
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
НАМЕРЕТЕ НИ ВЪВ ФЕЙСБУК!
KFC Facebookicongrunge
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си другарче за РП...
KFC EmptyВто Яну 08, 2013 12:04 am by Тереза Волтури

» Игра на думи
KFC EmptyВто Юли 03, 2012 6:25 pm by alinka__1

» Размяна на банери
KFC EmptyВто Яну 31, 2012 2:53 pm by Валъри

» Какво слушате в момента?
KFC EmptyСря Авг 31, 2011 9:16 am by Тереза Волтури

» Героите на върколаците
KFC EmptyВто Юли 19, 2011 7:47 am by Стивън Хейл

» Търся си гадже...
KFC EmptyЧет Юли 07, 2011 8:29 am by richard98

» Героите на хората
KFC EmptyНед Юли 03, 2011 7:01 am by Хана

» Героите на вампирите
KFC EmptyПон Юни 20, 2011 1:21 am by Kатерина Петрова

» Градчето
KFC EmptyЧет Май 12, 2011 8:28 am by Тереза Волтури

Top posters
Тобиас МакГраван
KFC I_vote_lcapKFC I_voting_barKFC I_vote_rcap 
Изабела Кълън
KFC I_vote_lcapKFC I_voting_barKFC I_vote_rcap 
Самър Съни
KFC I_vote_lcapKFC I_voting_barKFC I_vote_rcap 
Блеър Ууп
KFC I_vote_lcapKFC I_voting_barKFC I_vote_rcap 
Марк Стоун
KFC I_vote_lcapKFC I_voting_barKFC I_vote_rcap 
Джейкъб Блак
KFC I_vote_lcapKFC I_voting_barKFC I_vote_rcap 
Елена Волтури
KFC I_vote_lcapKFC I_voting_barKFC I_vote_rcap 
Nicole Salvator
KFC I_vote_lcapKFC I_voting_barKFC I_vote_rcap 
Тереза Волтури
KFC I_vote_lcapKFC I_voting_barKFC I_vote_rcap 
Нейлини Кълън
KFC I_vote_lcapKFC I_voting_barKFC I_vote_rcap 
Брояч на посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч

 

 KFC

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Изабела Кълън
Administrator
Administrator
Изабела Кълън


Брой мнения : 314
Reputation : 0
Join date : 17.07.2010
Age : 27
Местожителство : FoRkS WA

KFC Empty
ПисанеЗаглавие: KFC   KFC EmptyВто Авг 10, 2010 2:39 pm

KFC Kfc_or_burger_banner

СВОБОДНО РП!!!
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.forum.st
Тобиас МакГраван
Човек
Човек
Тобиас МакГраван


Брой мнения : 337
Reputation : 0
Join date : 12.08.2010
Age : 35
Местожителство : Париж

KFC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KFC   KFC EmptyПон Ное 08, 2010 8:54 am

След като приключиха с приятният си разговор в кафенето,двете момчето се отпарвиха на едно дълго пътешествие до Порт Анджелис,следващата тяхна стъпка от обиколката им и пътят който изминаха наистина ги озори,но все пак благополучно пристигнаха в градчето.
-Уау,каква жега-оплака се Тобиас,който целият беше мокър и лицето му се потеше.Не ми се иска да знам каква е температурата,вероятно кандидатства за рекорд.
-Не е час толкова лошо,пък и можехме първо Ла Пуш да посетим,там е дива местност и пейзажът е чудесен,а самият климат е студен-добави Марк,който изгледа съжалително пътника си непонасящ такава горещина.
-Ела да отидем до KFC това е заведение за бързо хранене-обясин момчето като видя учуденият му поглед и попътя му обясни какви хамбургери,чийзбургери и какви ли не още лакомства продаваха там и то на напълно достъпни цени.
Върнете се в началото Go down
Марк Стоун
The Cullens
The Cullens
Марк Стоун


Брой мнения : 220
Reputation : 0
Join date : 31.10.2010

KFC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KFC   KFC EmptyПон Ное 08, 2010 9:08 am

Настанихме се в заведението.Добре,че съм вампир и не ми е толкова топло,но Тобиас умираше от жажда.Сервитьорът дойде и ние си поръчахме.Тоби си поръча хамбургер и чаша с вода,а аз си поръчах само вода.
-Не си ли гладен?-попита ме той докато чакахме
-Не всъщност аз съм на "специална диета".-отговорих му аз.Не исках да го лъжа,защото беше добро момче,но нямах избор
-Сега по-добре ли си?Жегата те беше изтощила
Сервитьорът дойде с поръчката ни.Тобиас отпи от студената вода и отговори на въпроса ми.
-Да сега съм по-добре.
Върнете се в началото Go down
Тобиас МакГраван
Човек
Човек
Тобиас МакГраван


Брой мнения : 337
Reputation : 0
Join date : 12.08.2010
Age : 35
Местожителство : Париж

KFC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KFC   KFC EmptyПон Ное 08, 2010 9:55 am

Евала на сервитьора,който му се притече на помощ и благодарение на тези питиета,на момчето малко му олекна и вече не се чустваше толкова зле.Ужас,сега ли трябваше да пекне така силно докато бяха тръгнали на обиколка,едва не пукна по пътя.
Тобиас жадно изгълта всичката теченсто и щом приключи,обърна се с извинение към Марк:
-Съжалявам,че ще трябва да ме гледаш как пия като свиня,обаче наиситан имах нужда от нещо подобно,иначе щях да съм мъртъв-въздъхна той и лека полека се съвдемаше.
-Разбираемо,явно не си свикнал на такава горещина,така че няма да бързаме много с разходката.Ще те изчакам да се възстановиш и тогава тръгваме-отвърна с разбиране неговият нов първи приятел.
-Блаягодаря ти,че си с мен и ме разибраш,ако друг беше на твое място щеше да ме изостави-чистосърдечно си призна Тобиас,който рядко беше попадал на такъв добър човек,отзивчив и доста пярм и сърдечен с останалите.
Върнете се в началото Go down
Марк Стоун
The Cullens
The Cullens
Марк Стоун


Брой мнения : 220
Reputation : 0
Join date : 31.10.2010

KFC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KFC   KFC EmptyПон Ное 08, 2010 10:15 am

-Сигурен съм,че и ти би наплавил това за мен.-казах аз и се усмихнах
Дълго си говорихме с Тобиас,имахме еднакви интереси,а и се надявах той да не се уплаши като види какъв съм.Всъщност сега се сетих,че нося пръстена си,който ме предпазва да не светя.Беше странно,но факт.
-Имаш ли компютър тук?-попитах го аз докато отпивах от питието си
-Да а ти?
-Ами всъщност аз съм с лаптоп.
Върнете се в началото Go down
Тобиас МакГраван
Човек
Човек
Тобиас МакГраван


Брой мнения : 337
Reputation : 0
Join date : 12.08.2010
Age : 35
Местожителство : Париж

KFC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KFC   KFC EmptyПон Ное 08, 2010 10:22 am

-Не че го използвам често,през повечето време обичам да се разхождам сред природата илипък да спортувам-каза момчето и изведънж се загледа в пръстена,който беше на дсяната му ръка.Изглеждаше доста стар и вероятно струваше доста,но не това му грабна вниманието.
Загледа се в маликте надписи,който се намираха на него,макар че бяха доста дребни и се цачуди откъде и пък ще има такъв пръстен и едва ли ще е обикновен като останалите.
-Марк,мога ли да те попитам нещо?-престарши се Тобиас най-сетне и каза:Много ми е интереснооткъде имаш този пръстен на ръката,да не те предпазва от нещо или пък ти е подарък от твой близък?
Другото момче не можа да прикрие изненадата си и Тобиас ведната видя как той пребледня,някакъв черевникав блясък се появи в очите му и после всичко стана абсолютна тишина.
Върнете се в началото Go down
Марк Стоун
The Cullens
The Cullens
Марк Стоун


Брой мнения : 220
Reputation : 0
Join date : 31.10.2010

KFC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KFC   KFC EmptyЧет Ное 11, 2010 9:08 am

Тобиас ме попита нещо,което не бях очаквал.Леко пребледнях и нещо в очите ми се промени,но бързо отмина.МИслех,че на Тоб му вече му е ясно.
-Моля те не се плаши.-Не исках повече да го лъжа и бях готов да му призная,но всичкото това зависи от неговата реакция сега.
-Няма,но искам да ми кажеш какво ти стана.-отговори той леко обезпокоен.
-Охх добре.-беше ми трудно да му кажа,но трябва.-Аз съм вампир!!!!!-казах аз и зачаках реакцията му,добре,че никой не чу какво му казах.Тоб не показваше никаква реакция,но аз реших да го изчакам,той да обмисли какво казах,самия аз бях в шок когато разбрах какво съм
Върнете се в началото Go down
Тобиас МакГраван
Човек
Човек
Тобиас МакГраван


Брой мнения : 337
Reputation : 0
Join date : 12.08.2010
Age : 35
Местожителство : Париж

KFC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KFC   KFC EmptyЧет Ное 11, 2010 10:34 pm

Като типичен скандинавец,той реагира по абсолютно същия начин по който вероятно и Марк беше очаквал,а именно лицето му остана напълно спокойно и ведро.Нито веднъж не трепна,не се уплаши или шокира,просто гледаше и в очите му се виждаше някакъв блясък.
Тобиас не беше от онези деца,който веднага да започнат да пищят и да викат,запази напълно самобладание и просто кимна с глава.
-е,защо мълчиш,уплаших ли те е ?-попита най-сетне приятелят му,леко обезпокоет от това негово мълчаливо състояние.
Вътрешно в себе си,младежът отдавна знаеше истината за неговата същност,но зададе въпроса само да се увери че е прав и не бърка спрямо него.
-Няма за какво да се боиш,няма да издам тайната ти-каза с мех и тих глас момечто и продължи:Не виждам нищо страшно в това,че си вампир и ако очакваш да си променя отношението спрямо теб,жестоко се лъжеш-усмихна се младият швед и започна да си яде хамбургера.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





KFC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KFC   KFC Empty

Върнете се в началото Go down
 
KFC
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight rpg FORKS WA :: РПГ :: Порт Анджелис-
Идете на: