Twilight rpg FORKS WA
Добре дошли в Twilight-Rpg. Тук ви чакат много тайни и интересни преживявания.
Потопете се в света на Twilight Rpg и станете част от нас. Wink

Twilight rpg FORKS WA
Добре дошли в Twilight-Rpg. Тук ви чакат много тайни и интересни преживявания.
Потопете се в света на Twilight Rpg и станете част от нас. Wink

Twilight rpg FORKS WA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Twilight rpg FORKS WA
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
НАМЕРЕТЕ НИ ВЪВ ФЕЙСБУК!
Фърст бийч Facebookicongrunge
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си другарче за РП...
Фърст бийч EmptyВто Яну 08, 2013 12:04 am by Тереза Волтури

» Игра на думи
Фърст бийч EmptyВто Юли 03, 2012 6:25 pm by alinka__1

» Размяна на банери
Фърст бийч EmptyВто Яну 31, 2012 2:53 pm by Валъри

» Какво слушате в момента?
Фърст бийч EmptyСря Авг 31, 2011 9:16 am by Тереза Волтури

» Героите на върколаците
Фърст бийч EmptyВто Юли 19, 2011 7:47 am by Стивън Хейл

» Търся си гадже...
Фърст бийч EmptyЧет Юли 07, 2011 8:29 am by richard98

» Героите на хората
Фърст бийч EmptyНед Юли 03, 2011 7:01 am by Хана

» Героите на вампирите
Фърст бийч EmptyПон Юни 20, 2011 1:21 am by Kатерина Петрова

» Градчето
Фърст бийч EmptyЧет Май 12, 2011 8:28 am by Тереза Волтури

Top posters
Тобиас МакГраван
Фърст бийч I_vote_lcapФърст бийч I_voting_barФърст бийч I_vote_rcap 
Изабела Кълън
Фърст бийч I_vote_lcapФърст бийч I_voting_barФърст бийч I_vote_rcap 
Самър Съни
Фърст бийч I_vote_lcapФърст бийч I_voting_barФърст бийч I_vote_rcap 
Блеър Ууп
Фърст бийч I_vote_lcapФърст бийч I_voting_barФърст бийч I_vote_rcap 
Марк Стоун
Фърст бийч I_vote_lcapФърст бийч I_voting_barФърст бийч I_vote_rcap 
Джейкъб Блак
Фърст бийч I_vote_lcapФърст бийч I_voting_barФърст бийч I_vote_rcap 
Елена Волтури
Фърст бийч I_vote_lcapФърст бийч I_voting_barФърст бийч I_vote_rcap 
Nicole Salvator
Фърст бийч I_vote_lcapФърст бийч I_voting_barФърст бийч I_vote_rcap 
Тереза Волтури
Фърст бийч I_vote_lcapФърст бийч I_voting_barФърст бийч I_vote_rcap 
Нейлини Кълън
Фърст бийч I_vote_lcapФърст бийч I_voting_barФърст бийч I_vote_rcap 
Брояч на посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч

 

 Фърст бийч

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Изабела Кълън
Administrator
Administrator
Изабела Кълън


Брой мнения : 314
Reputation : 0
Join date : 17.07.2010
Age : 27
Местожителство : FoRkS WA

Фърст бийч Empty
ПисанеЗаглавие: Фърст бийч   Фърст бийч EmptyВто Авг 10, 2010 2:19 pm

Фърст бийч 3242100750_6dc8526696

СВОБОДНО РП!!!
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.forum.st
Тобиас МакГраван
Човек
Човек
Тобиас МакГраван


Брой мнения : 337
Reputation : 0
Join date : 12.08.2010
Age : 35
Местожителство : Париж

Фърст бийч Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фърст бийч   Фърст бийч EmptyПет Авг 13, 2010 10:26 am

Едва днес Тобиас успя да пристигне в Форкс и тъй като родителите му за огромна неприятна изненада вес още не бяха намери собствен дом,където да се настанят,трябваше да се управят с насатняването им в хотел,а през това време той реши,че малко чист въздух може да прогони негово лошо настроение.Винаги беше мрачен и сърдит,обаче тази каша още по-лошо му се отрази и реши да си го изкара върху няколко уличне пейки.
Пътят до Фърст Бийч,който се намираше в резервата Ла Луш,не беше много дълъг и за кратко време се озова на мекия пясък и хладните вълни,който се носеха наоколо.Времето не беше подходящо да се изкъпе,затова реши да потича малко и да си достави удовобствието да подиша този ютяшки вятър.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
The Cullens
The Cullens
Катрин Пиърс


Брой мнения : 12
Reputation : 0
Join date : 13.08.2010

Фърст бийч Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фърст бийч   Фърст бийч EmptyПет Авг 13, 2010 10:31 am

Бях нова в града и реших да се разходя.Стигнах до резерватът Ла Пуш.Реших да продължа на пред.Стигнах до Фърст Бийч и видях едно момче да тича из плажа."Добре,че ловувах днес" помислих си.Дълги мислих дали да се приближа,но накрая го направих.Седнах на пясъка и поздравих момчето.
-Здравей,аз съм Катрин.-казах и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Тобиас МакГраван
Човек
Човек
Тобиас МакГраван


Брой мнения : 337
Reputation : 0
Join date : 12.08.2010
Age : 35
Местожителство : Париж

Фърст бийч Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фърст бийч   Фърст бийч EmptyПет Авг 13, 2010 11:26 am

Тази разходка по плажа се оказа доста полезна и освежаваща за момчето,което се почуства по-добре и лошото му настроение започна да изчезва.Имаше нужда от подобно нещо,което да го отпусне и релаксра,да премахне стреса и напрежението от цялото пътуване.
Мястоот беше много красиво и приятно,отсега нататък когато можеше щеше да идва тук и да си почива.
Тъкмо когато се връщаше,за да се излегне на пясъка,той видя непознато момиче,което идваше към него.Странно,на такова пусто и самотно място не идваха много хора,но исакше да разбеер коя и отиде при нея.
Без да се притеснява,тя се представви като Катрин и му се усмихна доста непринудено.При други поводи,можеше и да бъде недоволен от нейната поява,но сега реши,че ще е добре да се запознаят и подаде ръка:
-Здрасти!Приятно ми е да се запознаем.Казвам се Тобиас и съм нов в града-опита се и той да се усихне и седна на топлия пясък.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
The Cullens
The Cullens
Катрин Пиърс


Брой мнения : 12
Reputation : 0
Join date : 13.08.2010

Фърст бийч Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фърст бийч   Фърст бийч EmptyПет Авг 13, 2010 11:40 am

-И аз съм нова.-казах му аз и отново по лицето ми се появи лека усмивка.Замислих се,какво ли му се е случило,че се държеше така.Стори ми се леко отчаян.Реших да не си втъпляпвам такива неща.Една мисъл дойде в главата ми "Дали да не полувувам и сега,няма никой и никой няма и да разбере",оставих мисълта настрана.Можеше пък и да направя грешка.Изглеждаше малко загъчен за човек,което ми се стори странно.
Върнете се в началото Go down
Тобиас МакГраван
Човек
Човек
Тобиас МакГраван


Брой мнения : 337
Reputation : 0
Join date : 12.08.2010
Age : 35
Местожителство : Париж

Фърст бийч Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фърст бийч   Фърст бийч EmptyПет Авг 13, 2010 10:00 pm

Някак си разговорът не се получаваше,както беше си представял и си помисли за момент да си тръгне и да остави непозната тук.Имаше нещо в нея,което го караше да е нащрек и да не се доверява много,въпреки милият й вид.Беше хубаво момиче,обаче нещо витаеше около нея и трябваше да бъде малко по-дистанциран и да не проявява прекалена глупост да се доверява.
Освен това тези очи,погледът му който му хвърляше,имаше усещането че може би иска да го нападне.
"Глупости,та тя е човек,как би могла да ми стори нещо"-помисли си момчето и след продължително мълчание проговори:
-Е,радвам се да видя човешко лице наоколо,все още не съм се запознал с никой.Ти сама ли си тук или при някой твой близък живееш?
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
The Cullens
The Cullens
Катрин Пиърс


Брой мнения : 12
Reputation : 0
Join date : 13.08.2010

Фърст бийч Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фърст бийч   Фърст бийч EmptyСъб Авг 14, 2010 1:39 am

Засмях се когато каза "човешко"Ако знаеше,че няма нищо човешко в мен.Той очакваше да отговоря на въпросът му.
-Всъщност съм сама,почти всички близки,които съм имала починаха-казах и въздъхнах.Ами ако ме попиташе "Как така почти всички,от какво са умрели"Какво трябваше да му кажа...оставих тази мисъл настрана и се завърнах в разговора.-Ами ти,сам ли или си с родителите си?-попитах го и понечих да му се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Тобиас МакГраван
Човек
Човек
Тобиас МакГраван


Брой мнения : 337
Reputation : 0
Join date : 12.08.2010
Age : 35
Местожителство : Париж

Фърст бийч Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фърст бийч   Фърст бийч EmptyСъб Авг 14, 2010 5:43 am

-С цялото семейство дойдох,въпреки че беше доста неприятно самото пътуване,защото пътувахме с най-разбитата коля,която баща ми взе,че я купи-лицето на момчето се намръщи,защото не обичаше да се вози в някакви таратайки.Обичаше малко по-удобните и луксозни неща и не бе свикнал на такава мизерия.
-По името ти личи,че не си американец или англичанин.От каква националност си?-попита момичето,което прояви искрен интерес.
-Швед съм и живея в едно малко градче,за което едва ли си чувала.Майка ми работи като шивачка,а баща ми е служител в фирма за почистване.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
The Cullens
The Cullens
Катрин Пиърс


Брой мнения : 12
Reputation : 0
Join date : 13.08.2010

Фърст бийч Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фърст бийч   Фърст бийч EmptyСъб Авг 14, 2010 9:30 am

Явно семействата,от които излизаме са съвсем различни.
-Аха,ясно.-казах и се усмихнах леко.-Изглеждаш приятно момче и наистина ми бе приятно в твоята компания,но трябва да тръгвам.Може да се засечем отново..някой ден.Беше ми приятно Тобиас.-казах усмихнах се и тръгнах по пътя обратно към градът.
Върнете се в началото Go down
Изабела Кълън
Administrator
Administrator
Изабела Кълън


Брой мнения : 314
Reputation : 0
Join date : 17.07.2010
Age : 27
Местожителство : FoRkS WA

Фърст бийч Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фърст бийч   Фърст бийч EmptyПон Авг 16, 2010 9:20 am

След като си поговорихме в гората Джейк предложи да се поразходим на плажа в ЛаПуш.Съгласих се,макар че се притеснявах да не би да имаме проблеми с другите върколаци....но пък Джейкъб беше Алфа но глутницата така че.....
Мястото можеше да се опише само с една дума и тя е "вълшебно".....Морскато вода се блъскаше в брега,а по небето прелитаха птици.
Седнахме на едни побелели от водата дънери и се загледахме в хоризонта.......
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.forum.st
Камен Рийвс
The Volturi
The Volturi
Камен Рийвс


Брой мнения : 7
Reputation : 0
Join date : 21.08.2010
Age : 27
Местожителство : Казват, че домът е там, където е сърцето .. ;)

Фърст бийч Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фърст бийч   Фърст бийч EmptyНед Авг 22, 2010 7:50 am

След толкова много години, Камен реши да се завърне в този град. Беше посещавал много градове и вкусвал различни видове човешка кръв, но тук, независимо колко много храна имаше, не обичаше да стои. Все пак, в този град се срещаха с Вивиан. А той не обичаше да си спомня за нея. Е, какво пък, нямаше само Вивиан в живота му. Тук имаше и един приятел, с когото той от много време не е разговарял. Явно нещата най-сетне започнаха да се развиват добре. Край с любовните драми и оплетени истории. Сега нещата бяха скучни и спокойни .. Както и трябваше.
Разхождайки се по пясъка на Фърст Бийч, Камен започна да се оглежда отегчено. Все някой трябваше да изникне тук .. Беше му скучно сам да стои, като онези скитащите вампири, които предпочитат да не се сближават много с хората, за да не им навредят или да не ги обикнат. Не, Рийвс не желаеше да живее по този начин. Особено след като му остава ше още МНОГО години да живее.
Върнете се в началото Go down
Питър Петрели
Номад
Номад
Питър Петрели


Брой мнения : 11
Reputation : 1
Join date : 21.08.2010

Фърст бийч Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фърст бийч   Фърст бийч EmptyНед Авг 22, 2010 7:56 am

Тъкмо бях стигнал до тук в пътуването си реших да поостана малко и да поразгледам препоръчаха ми да посетя този плаш и за мое щастие срешнах един много стар приятел.
- Не очаквах че ще дойдеш в Форк и няма да поздравиш стария си приятел Питър.Поне можеше здрасти да кажеш. - казах аз и изкочих зад едно дърво смеейки се.Приближих се до него и го прегърнах не се бяхме виждали от много време,а той ми беше много скъп приятел.Не вярвах че ще го видя отново но ето че се видяхме това беше страхотно вече познавах някой от това градче.
- Какво правиш тук ? Как си,как е живота ? Как е Вивиан ? - започнах да го разпитвам аз и все още невярваш че стой пред мен.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фърст бийч Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фърст бийч   Фърст бийч EmptyНед Авг 22, 2010 8:06 am

Аналейн се разхождаше из териториите на Ла Пуш. И тя самата не знаеше какво прави тук, но понякога не я и интересуваше. Сега Ана спокойно вървеше по Фърст Бийч и се беше отдала на спокойствие и приятни мисли. Не, за Лейн нямаше приятни мисли.
Неочаквано Волтури видя един от своите, да, сети се, името му беше Камен и той сега приказваше с някакво момче, което по миризмата си личеше, че е вампир.
-Ужас.-смолеви Аналейн и се приближи до Камен и приятеля му.
Леле! Това момче беше яко! Всичките мисли, които досега обхождаха Ана изневиделица изчезнаха.
-Здравейте. Аз съм Аналейн Волтури.-представи се тя и за първи път от толкова много време по лицето й имаше усмивка.
Върнете се в началото Go down
Камен Рийвс
The Volturi
The Volturi
Камен Рийвс


Брой мнения : 7
Reputation : 0
Join date : 21.08.2010
Age : 27
Местожителство : Казват, че домът е там, където е сърцето .. ;)

Фърст бийч Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фърст бийч   Фърст бийч EmptyНед Авг 22, 2010 8:12 am

- Братле, знаеш, че не обичам да говоря за това. - измърмори малко мрачно Камен, прокарвайки ръка през косата си. Изведнъж се усмихна и се изхили подло.
- Хванах те! Спокойно, преодолях я. Тя ми изневери, опитах се и аз, но тъй като сърце не ми даде -.. Какво говоря, просто не ми беше до връзки. Та, изтрих й спомените за мен и готово! - изведнъж зад тях се появи едно красиво момиче. Най-сетне някоя дама, която да привлече вниманието на Камен.
- Аналейн ? Достойно, красиво име за красива дама-.. Чакай .. Волтури? Страхотно, аз също! Е, ти сигурно знаеш .. Разприказвах се много, извинете за грубостта ми. Аз съм Камен, приятно ми е. Това е моят стар, стар приятел, който на години изобщо не е стар! Окей, окей, млъквам ! - Камен се направи, че взима един ключ от някъде, заключва устата си и го хвърля в небето.
Върнете се в началото Go down
Питър Петрели
Номад
Номад
Питър Петрели


Брой мнения : 11
Reputation : 1
Join date : 21.08.2010

Фърст бийч Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фърст бийч   Фърст бийч EmptyНед Авг 22, 2010 8:23 am

Расмях се и погледнах към Камен.Винаги котаго срешнеше красиво момиче започваше да говори много.След като спрях да се мея и просто се усмихвах отместих бритона който вече беше пораснал доста зад ухото си и целунах ръката на Аналейн.
- Приятно ми е Питър Петрели.И не сам чак толкова стар. - усмихнах се отново и попитах.
- Е какво прави толкова красиво момиче само на този плаж ? Имам преди вид едно толкова красиво цвете никога не трябва да е само. - усмихнах се и погледнах към океана беше хубаво,красиво някак си това място ме упокояваше можеби най-накрая щях да се остановя някъде за по дълго от една седмица.А и както виждам има и освен красива гледка от плажа също има и едно много карасиво момиче което би могло да ме задържи тук в това малко градче.Да се надявам че не само аз съм я харесам,а и тя дано да ме е харесала,а и да не е аз не сам от хората който се отказват лесно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фърст бийч Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фърст бийч   Фърст бийч EmptyНед Авг 22, 2010 8:39 am

Аналейн се засмя. Вече отдавна знаеше емоциите на Камен. Все пак това беше част от това, да оглавяваш Волтури. Трябваше да си наясно с всеки и всичко.
-Да, Камен, така е. Притесняваш се прекалено много. Успокой се.-каза засмяна Ана.
-А доколкото вашия въпрос, г-дин Петрели, все пак човек трябва да е наясно какво правят хората тук. Част от това да си добър водач, въпреки, че не се задържам дълго време във Волтера в Италия, понеже все пак сега повечето са решили да посетят САЩ и следователно и аз съм решила да пристигна тук. Малко почивка във вилата на брат ми Уилям, докато него го няма.-отговори тя на Питър и му намигна.
-Ами ти?-попита учтиво Аналейн, което не беше типично за нея, но сега незнайно защо поведението й тотално се беше променило.
Върнете се в началото Go down
Питър Петрели
Номад
Номад
Питър Петрели


Брой мнения : 11
Reputation : 1
Join date : 21.08.2010

Фърст бийч Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фърст бийч   Фърст бийч EmptyНед Авг 22, 2010 8:54 am

- Моята история е малко по сложна.Ами аз постоянно пътувам обиколил съм поголямата част от Амарика както и якои други континенти.Бил съм в Италия приятно местенце но не успя да задържи за жалост.Но мисля че ще остана повечко тук в старата ни къща която в момента е в ремонт за това ще спя в някое хотел. - усмихнах се и забелязах че Камен отива някъде.Явно се прибираше сигорно имаше важна и неотложна работа е какво пък сега щях да съм сам с Ана.
- Какво е да си водач на един от най-големите,а може би и най-големият вампирски клан или семейство незнам точно как се наричате ? Така и не успях да разбера нещата с тези вампирски семейства до колкото чух едни вампири да си говорят преди година аз съм номад тъй като не съм се задържал на едно място от четири години,а може и да са повече вече не помня точно от колко години не съм се прибирал вкъщи.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фърст бийч Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фърст бийч   Фърст бийч EmptyНед Авг 22, 2010 9:04 am

-Попринцип е семейство. Семействата са създадени от векове и попринцип много трудно се приемат членове. Нашето семейство е най-старо. При нас има най-много подчинени вампири, както и хора. Като цяло историята е дълга и ако имам много време ще ти я разкажа цялата някой път, понеже е много вълнуваща, но сега аз съм наследила цялата власт и съм си позволила малка почивка.-довърши засмяно Аналейн.
-И...ами...ако искаш остани в имението на брат ми, което се пада и мое и понеже сега него го няма аз съм се настанали. Все пак не ми се вярва от Аляска Уил да реши изведнъж да използва имението като свой дом. Естествено, ако си съгласен.-допълни бързо Лейн, осъзнала нелепата ситуация.
Върнете се в началото Go down
Питър Петрели
Номад
Номад
Питър Петрели


Брой мнения : 11
Reputation : 1
Join date : 21.08.2010

Фърст бийч Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фърст бийч   Фърст бийч EmptyНед Авг 22, 2010 9:18 am

- Не искам да преча,а и ти тукощо се запозна с мен ами ако съм сериен убиец на вампири или съм някакъв ненормалник ? - разсмях се и се усмихнах.Тръгнах ме да се разхождаме по мокрия пясък,а водата отмиваше следите по пясъка който бяхме оставили.Беше красиво и много приятно.Харесваше ми да се разхождам с нея,а и кого залъквах бих бл ужасно щастлива да съм с сам с нея в къщата на брат и това би могло да помогне много на това да се влюби в мен.
- Естествено не съм сериен убиец и или психопат.Просто не искам да се натрапвам и да преча.Мисля че два дни в хотел няма да са чак толкова ужасни.Какво мислиш ? Имали някой хубав хотел в който да има топла вода и телевизор ?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фърст бийч Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фърст бийч   Фърст бийч EmptyНед Авг 22, 2010 9:27 am

-С прекалено много претенции си, номаде. Имението е голямо, брат ми го няма. Има единствено един голдънретривър, който играе с едно хъски и това е. Малко е самотно, но поне си има и екстри.-отвърна засмяна Аналейн.
-Хотелите тук поне по мое мнение не са нещо изящно. Затова и брат ми реши да живее в имение. Забавно е, ще видим. А и случайно аз съм четец на мисли и мога да те контролирам много добре. Вече знам миналото ти и харектера. Мога да поправя емоциите ти и да те накарам да чувстваш отгромна болка само за секунди.-каза Ана и му намигна.
След това се вгледа в пясъка и допълни:
-Е, ще дойдеш ли, Питър?
Върнете се в началото Go down
Питър Петрели
Номад
Номад
Питър Петрели


Брой мнения : 11
Reputation : 1
Join date : 21.08.2010

Фърст бийч Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фърст бийч   Фърст бийч EmptyНед Авг 22, 2010 9:39 am

- Ами добре щом хотелите са толкова ужасни,а ти си самотна в това имение ще дойда все пак някой трябва да те пази от лошите. - разсмях се и продължих да вървя едно стъкло от счупена бутилка ми се заби в крака аз изохках и седнах на пясъка.Беше малко болезнено но го извадих,а раната ми зарасна щом махнах стъклото.
- Регенерация доста е полезна на моменти.Но напрактика след като съм вампир и съм безсмъртен няма нужда от нея но както казах на моменти е много полезна.За жалост не мога да блокирам силите на другите и ти свободно можеш да се ровиш из главата ми което прави моята сила безполезна тя помага само в битки или в моменти като този в който невнимавам.Дано поне не си ми прочела мислите от преди малко когато ми преложи да остана при теб. - изправих се и хвърлих стъклото на страна
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фърст бийч Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фърст бийч   Фърст бийч EmptyНед Авг 22, 2010 12:22 pm

-Никоя дарба не е излишна. А и спокойно, в момента не ме интересува какво става в главата ти.-успокои го по някакъв начин Аналейн.
-Регенерацията е яко нещо, така да се каже. Имам опит, за да ти кажа, че можеш да устояваш и на атаки на съзнанието ти, стига да знаеш как да го заключиш.-поясни Ана и се засмя.
За пръв път й се налагаше да обяснява на някого за дарбите и техните предимства.
Е, все пак всичко си имаше своя пръв път.
-Аз ти разказах толкова много за себе си. Няма ли и ти да ме известиш малко? Все пак ще делим едно имение.-допълни усмихната Лейн, загледана в океана...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Фърст бийч Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фърст бийч   Фърст бийч Empty

Върнете се в началото Go down
 
Фърст бийч
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight rpg FORKS WA :: РПГ :: Ла Пуш-
Идете на: