Twilight rpg FORKS WA
Добре дошли в Twilight-Rpg. Тук ви чакат много тайни и интересни преживявания.
Потопете се в света на Twilight Rpg и станете част от нас. Wink

Twilight rpg FORKS WA
Добре дошли в Twilight-Rpg. Тук ви чакат много тайни и интересни преживявания.
Потопете се в света на Twilight Rpg и станете част от нас. Wink

Twilight rpg FORKS WA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Twilight rpg FORKS WA
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
НАМЕРЕТЕ НИ ВЪВ ФЕЙСБУК!
Градчето Facebookicongrunge
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си другарче за РП...
Градчето EmptyВто Яну 08, 2013 12:04 am by Тереза Волтури

» Игра на думи
Градчето EmptyВто Юли 03, 2012 6:25 pm by alinka__1

» Размяна на банери
Градчето EmptyВто Яну 31, 2012 2:53 pm by Валъри

» Какво слушате в момента?
Градчето EmptyСря Авг 31, 2011 9:16 am by Тереза Волтури

» Героите на върколаците
Градчето EmptyВто Юли 19, 2011 7:47 am by Стивън Хейл

» Търся си гадже...
Градчето EmptyЧет Юли 07, 2011 8:29 am by richard98

» Героите на хората
Градчето EmptyНед Юли 03, 2011 7:01 am by Хана

» Героите на вампирите
Градчето EmptyПон Юни 20, 2011 1:21 am by Kатерина Петрова

» Градчето
Градчето EmptyЧет Май 12, 2011 8:28 am by Тереза Волтури

Top posters
Тобиас МакГраван
Градчето I_vote_lcapГрадчето I_voting_barГрадчето I_vote_rcap 
Изабела Кълън
Градчето I_vote_lcapГрадчето I_voting_barГрадчето I_vote_rcap 
Самър Съни
Градчето I_vote_lcapГрадчето I_voting_barГрадчето I_vote_rcap 
Блеър Ууп
Градчето I_vote_lcapГрадчето I_voting_barГрадчето I_vote_rcap 
Марк Стоун
Градчето I_vote_lcapГрадчето I_voting_barГрадчето I_vote_rcap 
Джейкъб Блак
Градчето I_vote_lcapГрадчето I_voting_barГрадчето I_vote_rcap 
Елена Волтури
Градчето I_vote_lcapГрадчето I_voting_barГрадчето I_vote_rcap 
Nicole Salvator
Градчето I_vote_lcapГрадчето I_voting_barГрадчето I_vote_rcap 
Тереза Волтури
Градчето I_vote_lcapГрадчето I_voting_barГрадчето I_vote_rcap 
Нейлини Кълън
Градчето I_vote_lcapГрадчето I_voting_barГрадчето I_vote_rcap 
Брояч на посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч

 

 Градчето

Go down 
+9
Блеър Ууп
Вероника Сюзън
Стивън Пауъл
Тереза Волтури
Ренесме Кълън
Тейлър Момсен
Розали Хейл Кълън
Марк Волтури
Изабела Кълън
13 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Изабела Кълън
Administrator
Administrator
Изабела Кълън


Брой мнения : 314
Reputation : 0
Join date : 17.07.2010
Age : 27
Местожителство : FoRkS WA

Градчето Empty
ПисанеЗаглавие: Градчето   Градчето EmptyВто Авг 10, 2010 2:15 pm

Градчето 32abcbbd77000c824c39156640df76b3

СВОБОДНО РП!!!
Върнете се в началото Go down
https://twilight-rpg.forum.st
Марк Волтури
The Volturi
The Volturi
Марк Волтури


Брой мнения : 38
Reputation : 0
Join date : 14.08.2010
Age : 36
Местожителство : ВОЛТЕРА, ИТАЛИЯ

Градчето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градчето   Градчето EmptyСъб Авг 14, 2010 1:40 pm

Аро понякога можеше да бъде голям параноик. Определено! Винаги му бяхме казали да спре за момент. Да преобмисли нещата и тогава да тръгне, но той винаги действаше импулсивно. Идеите веднага се раждаха в главата му и той се втурваше след първата. Както и да е... Сега отново бях във Форкс.
- Господарю, какво ще правим? - попита Феликс от лявата ми страна. Сякаш нямаше да мога да се справя сам, та и беше наредил Феликс и Джейн да дойдат с мен. Вампирът попринцип не може да се измори и не ни трябваше спешна почивка, но все пак...
- Ще си намерим хотел и ще отседнем за няколко дни! - отврърнах им аз. Те кимнаха и ме поведоха нанякъде, когато изведнъж нещо мръдна край дърветата. Джейн и Фелкс веднага застанаха в бойна позиция, готови да нападнат това, което приближаваше.
Върнете се в началото Go down
Розали Хейл Кълън
Преводач
Преводач
Розали Хейл Кълън


Брой мнения : 27
Reputation : 0
Join date : 11.08.2010
Age : 27
Местожителство : Forks WA <33

Градчето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градчето   Градчето EmptyСъб Авг 14, 2010 1:59 pm

Излязох от горите надушила вампири различни от семейството ми. Тъкмо бях ловувала и зябелязах малко петно от кръв на яката на ризата ми. Мамка му! Тая ми беше чисто нова. Знаех че Карлайл ни каза да не приближаваме града когато ловуваме но трябваше да разбера кои са тези новите.
Излязох иззад едно дърво и забелязах тримата вампира. Джейн и Феликс... Волтури... Странно. С тях имаше някой който не познавах. Но определено трябваше ако щяхме да защитаваме територията си. Но не бяха нужни грубости нали...
Приближих се и казах с леко вирната брадичка. Вампирите винаги се държаха териториално, особенно аз.
-Джейн, Феликс... Приятно ми е да видя че сте ни дошли на гости. Аз съм Розали Кълън. -представих се на мъжът който ми приличаше повече на момче, не по голямо от мен. Но пък за вампир изглеждаше стар.
Върнете се в началото Go down
http://one-tree-hill.bulgarianforum.net/index.htm
Марк Волтури
The Volturi
The Volturi
Марк Волтури


Брой мнения : 38
Reputation : 0
Join date : 14.08.2010
Age : 36
Местожителство : ВОЛТЕРА, ИТАЛИЯ

Градчето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градчето   Градчето EmptyСъб Авг 14, 2010 2:07 pm

Беше момиче... вампир. Явно не ме помнеше от последното ми идване тук за детето на Кълънови. Е, няма значение!
- Маръс... Волтури! - представих й се аз и се здрависахме както придобава на хората. Усмихнах се на момичето и погледнах към Феликс. Още не бе разпуснал позата си. - Феликс! - скастрих го тихо. Нямаше нужда да се държи враждебно, нали?!
- Извинете господарю! Просто рефлекс за защитата ви! - отвърна ми той и зае предишната си поза.
- Не мисля, че е необходимо. Все пак идваме с мир! - още го гледах в очите, надявайки се да не застане и срещу другите вампири от семейство Кълън. След това се обърнах към Розали. - Е, как е Форкс?
Това може би бе от онези двусмислени въпроси, което щеше да се разтълкува така: "Нещо странно да е ставало на последък?".
Върнете се в началото Go down
Тейлър Момсен
Clan Denali
Clan Denali
Тейлър Момсен


Брой мнения : 30
Reputation : 0
Join date : 13.08.2010

Градчето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градчето   Градчето EmptyСъб Авг 14, 2010 2:11 pm

Денят е хубав...или по-скоро приятен като зо вампир.Слънцето е скрито от дебил слой гъста мъгла стелеща се над градчето и точно затова мога да не се притеснявам за плестящата си кожа.
Днес е един от почивните дни в седмицата и затова градчето беше претъпкано с туристи.Реших да избягам от градския шум и тръгнах по калните улици на север.
След малко с изострените си вампирски сетива долових че наблизо има други вампири.Проследих миризмата им и след секунди застанахпред Марк Волтури и други трима вампира в боини позиции.Приближих се към тях и казах:
-Здравей Марк какво те води насам!

пп нали може да си включа
Върнете се в началото Go down
Розали Хейл Кълън
Преводач
Преводач
Розали Хейл Кълън


Брой мнения : 27
Reputation : 0
Join date : 11.08.2010
Age : 27
Местожителство : Forks WA <33

Градчето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градчето   Градчето EmptyСъб Авг 14, 2010 2:15 pm

Ококорих леко очи когато каза името си. Как можех да го забравя?! Той беше садистичния лунатик който искаше да убие Ренесме. Но идваха с мир. Или поне така казваха и нямаше причина да се държа враждебно с него сега.
-Форкс е... -казах и се огледах. -Жив. Любимото ни градче. -усмихнах се и погледнах към Феликс.
-Хайде де, не съм чак толкова голяма опасност за скъпоценния ви Маркъс. Джейн ме изгледа на кръв. Ние с нея никога не се бяхме разбирали добре и нямаше причина това да се променя. Но Карлайл би бил доволен ако станех приятелка с Марк. Затова щях да положа усилия да ги изтърпя.
-Искате ли да отидем някъде? -попитах. -Не че във Форкс има къде да отидеш или нещо, но не ми се струва редно да стоим на пътя така... -казах. Не исках да ги поканвам отсега вкъщи защото незнаех как ще реагират Бела и Едуард. Все пак никой не беше забравил как искаха да убият Ренесме.
-Здравей Марк какво те води насам! - чух гласа на Кристина от клана Денали. Семействата ни бяха приятели и ние се познавахме.
-Познавате ли се? -попитах объркано
Върнете се в началото Go down
http://one-tree-hill.bulgarianforum.net/index.htm
Тейлър Момсен
Clan Denali
Clan Denali
Тейлър Момсен


Брой мнения : 30
Reputation : 0
Join date : 13.08.2010

Градчето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градчето   Градчето EmptyСъб Авг 14, 2010 2:24 pm

-Кой не ги познава-казах аз с ледена нотка в гласа-все пак заедно щяхме да се изправим срещу тях за да защитим малката Ренезме.
-И Джейн я по-спокойно да не получиш малко от собствената си сила.Не се гордея особено че мога да накарам другите да се гърчат от болка и избягвам да го правя но за теб ще направя изключение ако много държиш да се заяждаш със семейството ми което включва и Кълън.
Върнете се в началото Go down
Марк Волтури
The Volturi
The Volturi
Марк Волтури


Брой мнения : 38
Reputation : 0
Join date : 14.08.2010
Age : 36
Местожителство : ВОЛТЕРА, ИТАЛИЯ

Градчето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градчето   Градчето EmptyСъб Авг 14, 2010 2:27 pm

Джейн изсъска злобно. При нас се появи и още една вампирка. Вече усещах напиращата раздразнимост у Джейн. Искаше и се да свършваме по-бързо. А погледа на Феликс се рееше наоколо, търсейки някой беззащитен човечец. Очите му бяха черни. Съвсем бях забравил, че двамата не бяха яли от... ами всъщност и аз не си спомнях от кога. Докато двете момичета си говореха, дръпнах двамата настрани и им напомних:
- Трябва да отидете да се нахраните!
- Съгласен съм! - веднага отбеляза Феликс и заразглежда наоколо.
- Не. Имам предвид не и хора. В момента не сме на наша теритоия и ще трябва да се съобразяваме с тукащните! - казах им аз и ги предупредих с очи. Виждах раздразнението и у двамата, но нямаше какво просто да направя. Накрая склониха и поеха към гората. Обърнах се към Кристина и отговорих на въпроса й:
- По работа, разбира се! Защо иначе щях да съм тук! - повдигнах рамене. За жалост във Волтера нямаше такова нещо като отпуска...
Върнете се в началото Go down
Розали Хейл Кълън
Преводач
Преводач
Розали Хейл Кълън


Брой мнения : 27
Reputation : 0
Join date : 11.08.2010
Age : 27
Местожителство : Forks WA <33

Градчето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градчето   Градчето EmptyСъб Авг 14, 2010 2:38 pm

Издишах шумно гледайки гърбовете на Джейн и Феликс отдалечавайки се.
-Така... стига толкова напрежение че вече ми става лошо. -казах и се усмихнах на Крис.
Карлайл щеше да е доволен да види и двамата.
-Пак питам. Искате ли да отидем на някое по спокойно място за да обсъдим работата заради която си тук -погледнах към Маркъс.- И да обсъдим престоя ви в нашето малко градче.
Сложих ръце на кръста чакайки отговора и на двамата и ги огледах подробно. Имаше толкова напрежение между тях. Сякаш Крис щеше да му налети на бой след секунда. А той изглеждаше очудващо много спокоен.

П.С. аз трябва да ставам... нема да ме има седмица и ше ви помоля ако отидете някъде заедно мъкнете ме с вас и ме включвайте от време на време. ако не, е, ами здраве хд нема да ви се сърдя или нещо
Върнете се в началото Go down
http://one-tree-hill.bulgarianforum.net/index.htm
Марк Волтури
The Volturi
The Volturi
Марк Волтури


Брой мнения : 38
Reputation : 0
Join date : 14.08.2010
Age : 36
Местожителство : ВОЛТЕРА, ИТАЛИЯ

Градчето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градчето   Градчето EmptyСъб Авг 14, 2010 2:46 pm

След като Феликс и Джейн се отдалечиха си отдъхнах. Сега поне нямаше да ми навлекат някоя беля, за която определено ще съжалявам после. После щяхме да се чакаме в хотела. Не че тук имаше много и затова беше просто ясно в кой. Дано само Феликс да не убие рецепциониста само защото го попитал за колко време мислим да останем, както стана преди. Сега като се замисля и аз бях малко уморен. Трябваше ми един душ и меко легло. Най-вероятно щях да чакам двамата дирекно в хотела.
- Аз мисля да се оттегля засега, но утре най-вероятно ще се видим! - казах им аз като ги погледнах една по една в очите. Исках да си поговорим малко. - Довиждане!
Казах им и тръгнах към вътрешността на града, за да намеря хотела. Можех да използвам и дарбата си, дирекно да се прехвърля във времето с един час напред, но предпочитах разходките. Отразяваха ми се добре.


-----------------------------------
П.С.: И аз трябва да ставам.. ако искаш Кристина, ще пишем утре Wink
Върнете се в началото Go down
Ренесме Кълън
The Cullens
The Cullens
Ренесме Кълън


Брой мнения : 13
Reputation : 0
Join date : 12.08.2010
Age : 29

Градчето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градчето   Градчето EmptyПет Авг 20, 2010 9:03 am

Отдавна не бях виждала някой....прекарвах повечето време затворена вкъщи и сега определено имах малко нужда да излезна.Набързо се преобялкох и тръгнах с една от колите надолу към Форкс.Имаше необичайно много хора днес.Затръшнах вратата на автомобила и излезнах и най-неочаквано един аромат ме привлече.Наблизо имаше друг вампир.Усмихнах се и запровирах измежду тълпата търсейки го или пък нея..отдавна исках да се запозная с друг от нашия вид освен тези от семейството ми.
Върнете се в началото Go down
Тереза Волтури
The Volturi
The Volturi
Тереза Волтури


Брой мнения : 46
Reputation : 0
Join date : 19.08.2010

Градчето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градчето   Градчето EmptyПет Авг 20, 2010 9:31 am

Обикалях непознатия малък град и се оглеждах, безразлична за всичко. Беше ми скучно да наблюдавам безсмислените занимания на хората и вървях спокойно по улицата. Наметалото ми ме покриваше, но качулката беше свалена. Докато вървях, до мен спря кола и от нея слезе момиче. Веднага забелязах, че е от нашия вид и я погледнах, любопитна... Доколкото знаех, във Форкс нямаше много вампири. Пристъпих леко към нея, оглеждайки я с интерес.
Върнете се в началото Go down
http://vampiresrpg-bg.bulgarianforum.net/
Ренесме Кълън
The Cullens
The Cullens
Ренесме Кълън


Брой мнения : 13
Reputation : 0
Join date : 12.08.2010
Age : 29

Градчето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градчето   Градчето EmptyНед Авг 22, 2010 3:45 am

Видях нескрития интерес и в нейните очи.Можеше да се каже,че това е първия вампир,с който се запознавах извън семейството ми.
Погледът ми се спусна по наметалото й.Нещо типично само за едхо "семейство".Волтури.И въпреки това..не е задължително да съдиш за някой по външния му вид,пък и скуката беше прекалено голяма,за да пропусна това със сигурност по - интересно запознанство.Подадох ръката си напред и казах:
-Ренесме Кълън.
Върнете се в началото Go down
Тереза Волтури
The Volturi
The Volturi
Тереза Волтури


Брой мнения : 46
Reputation : 0
Join date : 19.08.2010

Градчето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градчето   Градчето EmptyПон Авг 23, 2010 3:24 pm

Поех ръката й сериозно и просто отвърнах
-Тереза Волтури.
Тя беше от клана на Кълън? Не се изненадах - те бяха едни от малкото с постоянно местожителство. И живееха тук, във Форкс.
Огледах момичето пред мен - след като беше вампир, а и Кълън, нямаше как да не знае за семейството ми. Сигурно се питаше какво правя тук, но и аз се питах същото. Погледнах я отново и казах
-Живееш тук, нали?
Върнете се в началото Go down
http://vampiresrpg-bg.bulgarianforum.net/
Стивън Пауъл
Преводач
Преводач
Стивън Пауъл


Брой мнения : 34
Reputation : 0
Join date : 13.08.2010

Градчето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градчето   Градчето EmptyЧет Авг 26, 2010 10:33 am

От няколко седмици бях тук, а не бях разгледал града , или по - точно по - голямата част от него. Не обичах разходките, но сметнах за наложително да опознаая мястото, където ще живея за напред.
Както и очаквах, навън беше пълно с хора. Понякога се питам как не им омръзва да сноват насам натам... Не виждах никой от познатите ми навън, не че имах много познати де, а ми беше ужасно скучно. Огледах се на около и видях едно момиче, което стоеше само, не изглеждаше така, сякаш бърза за някъде, затова отидох до нея и се представих, отдавна не бях общувал с човек, щеше да е интересно.
- Здравей! - Казах и се усмихнах. - Аз съм Стивън.
Върнете се в началото Go down
Вероника Сюзън
Човек
Човек
Вероника Сюзън


Брой мнения : 18
Reputation : 1
Join date : 26.08.2010

Градчето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градчето   Градчето EmptyЧет Авг 26, 2010 10:39 am

Таксито ме докара в града и след като платих, си взех куфара и излязох. То запраши на някъде и аз се озовах съвсем сама на непознатото място. В едната си ръка държах големия си червен куфър, на колелца, който си нямах представа как щях да го нося, ако не се движеше на колелцата. Изведнъж чух мъжки глас пред себе си.Вдигнах главата си от телефона си, където се опитвах да открия къде на картата съм.
-Здравей!-поздравих го и аз, а след това казах и своето име. Нали така се правеше...-Аз съм Вероника, но всички ми викат Ви.-продължих след това и се усмихнах сладко като подадох ръка за здрависване.

Върнете се в началото Go down
Стивън Пауъл
Преводач
Преводач
Стивън Пауъл


Брой мнения : 34
Reputation : 0
Join date : 13.08.2010

Градчето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градчето   Градчето EmptyЧет Авг 26, 2010 10:45 am

Поех ръката на Вероника, удивен от реакцията й. Повечето момичета в нейната ситуация биха се направили, че не са ме чули, но Ви очевидно имаше по- голям проблем от запознанството с непознат. С едната си ръка беше хванала огромен черен куфар, а с другата мобилен телефон. Не беше нужно да си гений, за да разбереш че е нова в града и се опитва да се ориентира, което не беше лесно дори и за вампир, какво остава за човек, лишен от свръх сетивност...
- Имаш ли нужда от помощ? - Попитах.
Върнете се в началото Go down
Вероника Сюзън
Човек
Човек
Вероника Сюзън


Брой мнения : 18
Reputation : 1
Join date : 26.08.2010

Градчето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градчето   Градчето EmptyЧет Авг 26, 2010 10:49 am

-Може и да ми е нужна.-отговорих и вдигнах рамене.-Майка ми и баща ми ми купиха къща тук, но дори не знам къде е тя. Обясниха ми...Не, нищо не ми обясниха.-засмях се леко и отново вдигнах рамене.-Дано телефона ми се окаже по-умен от мен и да ми намери мястото, в което мисля да живея. Евентуално, ако го намеря.-засмях се пак. Леле, не бях говорила цели 6 часа с някой друг и очевидно мълчанието ми оказваше влияние. Добре де, в самолета само си взех една кола, но това говорене ли беше? Очевидно Стивън беше местен и можеше да ми помогне, но всъщност не виждах как.
Върнете се в началото Go down
Стивън Пауъл
Преводач
Преводач
Стивън Пауъл


Брой мнения : 34
Reputation : 0
Join date : 13.08.2010

Градчето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градчето   Градчето EmptyЧет Авг 26, 2010 10:59 am

Като се замисля нямаше много аспекти, в които можех да й бъда полезен. Тепърва опосзнавах градчето, но бях в подобна ситуация, когато пристигнах и се чувствах съпричастен към положението й.
- Дано да не си останала с впечатлението, че познвам добре града, нов съм, като теб. Но за няколкото седмици пребиваване научих, че тук всеки познава всеки, и съм сигурен, че да се представиш и да попиташ някого къде се намира къщата на твое име ще е по - лесно, отколкото да се занимаваш с тая джаджа. - Казах и посочих телефона й.
Върнете се в началото Go down
Вероника Сюзън
Човек
Човек
Вероника Сюзън


Брой мнения : 18
Reputation : 1
Join date : 26.08.2010

Градчето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градчето   Градчето EmptyЧет Авг 26, 2010 11:03 am

Кимнах:
-Да, наистина...-казах замислено и изключих телефона.-Може да се обадя на майка ми...не , на баща ми по-добре. Те са живяли тук...И може би ще познват градчето и да ми кажат къде е тая къща. Тя златна ще ми излезе.-заклатих глава. -На колко години си?-нбе знам защо, просто попитах. Не можех да предположа, винаги грешах и или ги изкарвах по-малко или повече. И в двата случая другите ми се сърдеха, че или съм ги помислила за по-малки или за по-стари. Така, че не преценявам, очевидно нямах усет за такива неща.
Върнете се в началото Go down
Стивън Пауъл
Преводач
Преводач
Стивън Пауъл


Брой мнения : 34
Reputation : 0
Join date : 13.08.2010

Градчето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градчето   Градчето EmptyЧет Авг 26, 2010 11:10 am

Не можех да повярвам, че някой се нанася в къща, която дори не е виждал и в град, в който не познава никого. ( Аз съм изключение, разбира се...)
По нявик щях да се изпусна и да попитам вампирски или човешки, когато Ви ме попита на колко години съм, но се усетих и казах, сдържайки смеха си:
- На деветнайсет, а ти? - Предполагах че и тя на горе - долу толкова.
Върнете се в началото Go down
Вероника Сюзън
Човек
Човек
Вероника Сюзън


Брой мнения : 18
Reputation : 1
Join date : 26.08.2010

Градчето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градчето   Градчето EmptyЧет Авг 26, 2010 11:16 am

-Аз съм само на 17. Само 17 години живот, това не е работа...-казах и вдигнах раменете си.
Телефонът звънна, беше баща ми, който питаше дали съм си намерила къщата.
-Не, не съм. Не стига, че градът е малък, не стига, че съм зле по география, а и не си ми казал къде да ходя!-започнах с карането. После той спокойно ми обясни и затвори с едно ' чао'.-Май се ориентирах...-казах след това и прибрах телефона.-Ти къде живееш? На къде отиваш?-започнах с въпросите си
Върнете се в началото Go down
Стивън Пауъл
Преводач
Преводач
Стивън Пауъл


Брой мнения : 34
Reputation : 0
Join date : 13.08.2010

Градчето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градчето   Градчето EmptyЧет Авг 26, 2010 11:24 am

Слушайки разговора с нейния баща се сетих за моя, предполагам че някога сме звучали по същия начин...
-Седемнайсет години живот не са много, но и не са никак малко, с времето ще се научиш да ги цениш, повярвай ми. - Замълчах за няколко секунди и продължих. - Всъщтност живея не много далеч от тук, на няколко пресечки. Рядко излизам, но днес ми се прииска малко разнообразие, та реших да разгледам местата в града, които все още не съм посетил.
Върнете се в началото Go down
Вероника Сюзън
Човек
Човек
Вероника Сюзън


Брой мнения : 18
Reputation : 1
Join date : 26.08.2010

Градчето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градчето   Градчето EmptyЧет Авг 26, 2010 11:47 am

-Значи наистина не си от тук...и не познаваш много местноста...-казах накрая. Когато казах ' местноста' се сетих за това, че четох в интернет, че в този град имало много легенди. Не ги бях чела всичките , но няколкото, които бях, звучаха много интересни.-Чух, че тук се носят много легенди. Прочетох само 23 изглеждаха много интересни. Ти знаеш ли ги?-попитах го.
Леле, очевидно съм обичала да питам въпроси. Да, май беше така.
Върнете се в началото Go down
Стивън Пауъл
Преводач
Преводач
Стивън Пауъл


Брой мнения : 34
Reputation : 0
Join date : 13.08.2010

Градчето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градчето   Градчето EmptyЧет Авг 26, 2010 11:54 am

Ви определено беше от разговорливите, което ми допадна, разбира се, бяхме пълни противоположности, аз говорех малко, а тя колкото за двама като мен...
Когато спомена за легендите, които е чувала за това място, нещо ме сви под лъжичката, защо след като ги е чувала би дошла на подобномясто? Може би е мазохистка, нямах представа...
- Само двайсет и три? И за какво са тези легенди, никога не съм ги чувал... - Попитах, стараейки се да изглеждам учуден, макар че знаех, че легендите за градчето нямат край...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Градчето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градчето   Градчето Empty

Върнете се в началото Go down
 
Градчето
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight rpg FORKS WA :: РПГ :: Форкс-
Идете на: